Parkování na letišti Wroclaw (WRO)

Pokud se chystáte na odlet z Vídně autem a sháníte vhodné parkování v blízkosti letiště, máme pro vás několik užitečných tipů. Existuje několik možností, jak v této oblasti pohodlně zaparkovat, ať už hledáte krátkodobé nebo dlouhodobé parkování. Je důležité si předem zjistit podmínky a ceny parkování, aby vaše cesta začala co nejpohodlněji.

Porovnání nejlevnějších parkovišť na letišti Wroclaw

Pro rezervaci stačí zadat místo odletu Vídeň a následně vyplnit datum odletu a příletu. Po potvrzení tlačítka najít parkoviště se zobrazí všechny možnosti jednotlivých parkování s cenovou nabídkou za Vámi zvolený termín. Nyní už stačí jen kliknout na ikonu vybraného parkoviště.

Nejlevněji zaparkujete na těchto parkovištích

Parking Maro Wroclaw

Parkoviště Maro Wrocław je otevřeno nepřetržitě celý den, tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a nabízí svým klientům řadu významných vlastností a služeb zahrnujících bezpečnostní a pohodlné prvky

Parking Rondo

Parkoviště je připraveno zajistit vašemu vozidlu maximální bezpečnost a komfort 24 hodin denně. Nabízíme komplexní služby, včetně bezplatné přepravy k terminálu a zpět, díky čemuž je přechod z parkování k letu snadný a pohodlný. Pro vaše vozidlo zaručujeme pojištění na celou dobu parkování.

Parking Strachowice

Naším cílem je poskytnout zákazníkům maximální výhodnost z hlediska cenové dostupnosti a strategické umístění v bezprostřední blízkosti letiště. Tímto způsobem se snažíme uspokojit potřeby těch, kteří hledají efektivní a pohodlné řešení pro své cesty spojené s létáním


Krátkodobé parkování


Při vyzvedávání


Pokud dorazíte dříve, využijte hodinové parkoviště G nebo designovaná hodinová místa na parkovišti A či C (viz parkovací plán níže). Užijte si čas v terminálu s lahodnou kávou od Costa nebo v Check-in baru. Chcete-li sledovat přílet letadla s vašimi blízkými, vydejte se na vyhlídkovou terasu na úrovni +2 pomocí eskalátoru nebo výtahu.

Ceny parkování na parkovištích A, B, C a G jsou 5 PLN za každých 30 minut do dvou hodin (7 PLN na VIP parkovišti), vše v blízkosti terminálu.


Pokud je osoba, kterou vyzvedáváte, již před terminálem, zaparkujte v zóně KISS & FLY (viz parkovací mapa). Nabízíme 10 minut zdarma pro vyzvednutí zavazadel a odjezd z dané zóny.

Upozorňujeme, že po 10 minutách se účtuje poplatek. Parkování v zóně KISS & FLY je zdarma až pro tři vstupy denně; každý další je zpoplatněn 10 PLN za každých 10 minut. Nejlepší volbou pro vyzvedávání je parkoviště G nebo hodinová místa na parkovištích A a VIP.


Při odjezdu


Pokud máte více času, doporučujeme parkovat na hodinových místech na parkovištích A, C, nebo G. Doprovoďte vaše blízké k terminálu a vychutnejte si kávu či občerstvení v našich kavárnách. Na vyhlídkové terase (+2 patro) můžete zamávat na rozloučenou.

Parkování na parkovištích A, B a C za první 2 hodiny stojí 5 PLN za 30 minut (VIP za 7 PLN).


Doplňující informace


Za pobyt v zóně KISS & FLY delší než 10 minut se účtuje: do 20 minut – 20 PLN, a poté 10 PLN za každých dalších 10 minut. Parkovací automaty najdete u terminálu a vedle parkovišť.


Plánek parkoviště


Dlouhodobé parkování


Využijte naše parkoviště D pro dlouhodobé parkování s možností online rezervace. Parkoviště je přímo na letišti a poskytuje garantované místo bez potřeby dojíždění. Ideální pro charterové lety. V letní sezóně nabízíme dopravu z parkoviště D k terminálu elektromobilem nebo autobusem.Parkování VIP


Doporučujeme VIP parkoviště pro ty, kdo hledají nejrychlejší přístup k terminálu, zejména pro držitele VIP Pass. Pro cenové informace se obraťte přímo na VIP parkoviště.Parkování pro osoby se zdravotním postižením


Místa jsou vyhrazena na parkovištích A, B, C, D a VIP, s přístupem značeným a vybaveným potřebnými rampami pro snadný pohyb.

Více informací o službách pro osoby se zdravotním postižením


Jak se dostat na letiště Wroclaw


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště Wroclaw

Ať už přilétáte na letiště Wroclaw, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.

VIP & BUSINESS SLUŽBY na letišti Wroclaw

Jak se vyznat na letišti Wroclaw

Letištní salonek Executive Lounge letiště Wroclaw