VIP & BUSINESS SLUŽBY na letišti Wroclaw

Abychom zajistili maximální komfort během vaší návštěvy letiště Wroclaw, připravili jsme pro vás širokou nabídku VIP služeb. Tyto služby vám nejen zpříjemní čas strávený na letišti, ale rovněž jej zefektivní.Služba VIP Pass


Nabízíme službu VIP Pass, určenou pro ty nejnáročnější cestující, kteří přilétají do nebo odlétají z Wroclaw. Služba je ideální také pro ty, kdo přicházejí přivítat nebo se rozloučit s hosty v exkluzivním prostředí VIP zóny. Naší prioritou je váš čas, soukromí a celkové pohodlí.


Služba zahrnuje:

  • Strategicky umístěné parkování přímo u terminálu s přímým přístupem do VIP zóny,
  • Rychlá bezpečnostní, pasová a celní kontrola ve zkráceném režimu,
  • Individuální check-in a transfer k letadlu a zpět luxusní limuzínou.


Stylové VIP salónky vybavené komfortním nábytkem a nejmodernější technikou,
Bohatý výběr občerstvení, alkoholických a nealkoholických nápojů, čajů, různých druhů aromatické kávy a na požádání také catering.


Široká nabídka národního i mezinárodního tisku, WiFi připojení, iPady, TV a domácí kino. Personál profesionálně vyškolený v diplomatickém protokolu.


VIP FAST TRACK – 20 MINUT PŘED ODLETEM!


Díky balíčku VIP Pass mají cestující možnost využít službu Super Fast Track, díky které je možné dorazit na letiště pouhých 20 minut před plánovaným odletem.


Pokud máte zájem o rezervaci služby VIP Pass, prosím, kontaktujte nás na e-mailu: vip@airport.wroclaw.pl


Rezervace parkování pro váš pohodový odlet

Chcete najít nejlevnější cenu za parkování na letišti v Wroclaw ?

Porovnání nejlevnějších parkovišť na letišti Wroclaw

Rezervace parkovacího místa online je velmi jednoduchá. Stačí navštívit oficiální webové stránky letiště Wroclaw nebo stránky poskytovatelů jednotlivých parkovacích služeb. Vyberte si datum a čas odletu i příletu, typ parkování, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a poté vyplňte potřebné údaje. Po dokončení rezervace obdržíte potvrzení emailem, které bude obsahovat všechny důležité informace, včetně místa parkování a pokynů pro příjezd.

Plánování cesty může být stresující, ale s možností předem si rezervovat parkovací místo se můžete na svou cestu z letiště Wroclaw těšit s klidnější myslí, že vaše auto bude bezpečně zaparkováno a vy se můžete plně soustředit na své cestovní plány.


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště Wroclaw

Ať už přilétáte na letiště Wroclaw, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.

Letištní salonek Executive Lounge letiště Wroclaw

Služba Meet & Assist na letišti Wroclaw

Jak se dostat na letiště Wroclaw