Parkování na letišti Praha

Chystáte se na odlet z Prahy na dovolenou či služební cestu a hledáte jak nejlevnějí zaparkovat svůj vůz na letišti. Možná jste prvně automaticky sáhli po telefonu, abyste objednali taxi. Ale co když vám řekneme, že existuje levnější a praktičtější alternativa, zvláště pokud bydlíte mimo Prahu.

Abychom vám usnadnili rozhodování, připravili jsme pro vás přehled všech hlídaných parkovacích domů a parkovišť v okolí ruzyňského letiště. Je zde široká škála možností, od standardních parkovacích míst po prémiové služby s možností parkování. Některá parkoviště nabízejí i dodatečné služby, jako je mytí auta nebo technická prohlídka.

Co víc, máme pro vás i několik tipů, jak ušetřit na parkování na letišti. Většina parkovišť nabízí slevy pro dlouhodobé parkování, takže pokud plánujete být pryč déle, určitě si tyto možnosti prověřte. Některé společnosti také nabízejí výhodné balíčky, pokud si rezervujete parkování dopředu online.

Možnosti parkování na letišti Václava Havla – Praha Ruzyně Vyhledejte si to nejlevnější :

Zadejte do vyhledavače : Místo : Praha

Následně vyberte datum a čas od kdy do kdy chcete svůj vůz zaparkovat. Po zadání potřebných položek klikněte na oranžové tlačítko vyhledávání. Po té se Vám zobrazí všechny možnosti parkování a jejich ceny. V případě potřeby můžete své termíny i hodiny měnit dle vašich požadavků.

 

Nejlevnější  parkování na letišti

Porovnejte si nejlevnější parkování v našem vyhledavači  Parking Praha nebo si projděte jednotlivé nabídky. Při rezervaci parkování a díky Garanci nejlepší ceny nezaplatíte nikdy více v porovnání se situací, kdyby jste si zarezervovali parkovací místo přímo s poskytovatelem parkovací plochy. Benefit této garance spočívá v tom, že pokud naleznete na nějaké stránce či přímo u poskytovatele cenu nižší, rádi vám vrátíme rozdíl. Naší prioritou je spokojený zákazník a proto se vám snažíme vyjít vstříc. S námi získáte nejlevnější parkování na letišti Praha:

    1. Valet Parking Praha

    2. Go Parking Praha

    3. Holiday Parking Praha

    4. Smile  Parking Praha 

  1.  

Cena je pro mnoho zákazníků zásadním faktorem, ale my vám poskytuje informace o další faktory, jako je to, zda je parkoviště kryté, zda máte přístup k minivanovému kyvadlovému autobusu a úroveň zabezpečení a monitorování na parkovišti. Můžete si vyhledat všechna parkoviště, zadat požadovaný termín a čas a porovnat ceny z pohodlí domova. Rezervace předem vám může ušetřit až 60 % ve srovnání s rezervacemi na poslední chvíli. Předběžná rezervace parkovacího místa také zajišťuje, že na vás místo bude čekat, a může vám ušetřit peníze ve srovnání s jízdou taxíkem.

Krátkodobé parkování

A konečně, máme pro vás i tip na to, jak vyzvednout své blízké na letišti zdarma. Některá parkoviště nabízejí krátkodobé parkování zdarma nebo za velmi nízký poplatek, takže pokud potřebujete někoho vyzvednout, nemusíte se bát vysokých poplatků.

Pokud někoho vezete na letiště, stačí sledovat značky směřující k Terminálu 1 a Terminálu 2. Před vjezdem do areálu letiště si vyberete lístek u závory. Pokud tam strávíte méně než 15 minut, je to zdarma. Můžete zaparkovat na parkovištích P1 a P2 EXPRESS, která jsou přímo u vchodů do terminálů. Máte dost času na vyložení zavazadel a na rozloučení. Pokud chcete čekat v příletové hale nebo se delší dobu loučit, můžete na parkovišti zůstat déle. Půl hodiny stojí 100 Kč, hodina 200 Kč.

Pokud hledáte levnější parkování, zkuste parkoviště PB ECONOMY u Terminálu 2 nebo PC COMFORT, které je blíže Terminálu 1. Parkování v obou místech stojí od 80 Kč za hodinu. Všechny tyto parkoviště se nacházejí přímo na letišti a jsou snadno dostupné z obou terminálů.

Dlouhodobé parkování

Aeroparking má celkem čtyři parkovací domy, z nichž každý má své jedinečné výhody. Z těchto čtyř je parkovací dům PD HOLIDAY například ideální volbou pro parkování během vaší letecké dovolené. Za pouhých 890 Kč vám nabízí možnost parkování po dobu 8 dnů. Tento parkovací dům je umístěný tak, že je odtud jen 15 minut pěšky na letiště. K dispozici je však také autobusové spojení, které vás zaveze jednu stanici až na letiště.

Existují také parkovací domy přímo u letištních terminálů. PA SMART u Terminálu 2 je ideální pro menší vozidla a parkování zde lze získat již od 149 Kč na den. Další parkovací dům, PC COMFORT, je situován u Terminálu 1 a nabízí dostatek prostoru pro parkování větších vozidel. Osm dnů parkování v tomto domě vás vyjde na 1390 Kč.

Pokud hledáte luxus, pak je tu PC PREMIUM, který nabízí řadu doplňkových služeb. Tento parkovací dům je určen pro majitele luxusních vozidel a ty, kteří si přejí začít svou dovolenou již na letišti.

Aeroparking nabízí pohodlí dostupného parkování přímo na letišti Ruzyně, kde jste jen pár minut chůze od terminálů. Můžete zde zaparkovat na hodinu, den nebo na celou dovolenou.

Veškeré informace o parkování a službách v jednotlivých parkovacích domech, podrobný ceník a dokonce i video navigaci na místo najdete na webových stránkách Aeroparking.