Parkování na letišti Brno Tuřany (BRQ)

Rezervace parkování na brněnském letišti je snadná a efektivní. Stačí vyplnit náš online formulář a během několika minut bude Vaše parkovací dilema vyřešeno. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků pro zajištění Vašeho parkovacího místa:

Porovnejte možnosti

V našem vyhledávači zadáte data vaší cesty a my Vám předložíme možnosti parkování. Můžete porovnat ceny, služby, hodnocení, dostupnost a vzdálenost od terminálu. Zvolte si mezi bezpečným dlouhodobým či krátkodobým parkováním, a to jak na krytých, tak i nekrytých parkovištích.

Rezervace

Vyberte si parkovací místo, které nejvíce vyhovuje Vašim požadavkům, s možnými službami jako je transfer na letiště, hlídání zavazadel a další. Vaši rezervaci zabezpečíte rychlou a bezpečnou online platbou. Navíc se můžete spolehnout na naši garanci nejlepší ceny.

Parkujte bez starostí

S rezervací u nás se můžete těšit na bezstarostné parkování během vaší cesty. Při příjezdu na letiště jednoduše předložte potvrzení o rezervaci. Na terminály se můžete vydat pěšky nebo využít náš bezplatný transfer

Výhody předem objednaného parkování

Úspora času a peněz: S předchozí rezervací z domova nejenže šetříte čas, ale také můžete využít výhodnějších cen. Rezervujte si své místo předem a můžete ušetřit až 60% oproti cenám na místě v den odletu.

Flexibilní možnosti: Ať už hledáte krátkodobé nebo dlouhodobé parkování, nabízíme výhodné tarify, které se přizpůsobí délce vašeho pobytu.

Prémiové služby: Naše dlouhodobé partnerství s poskytovateli parkovacích míst nám umožňuje nabídnout široký výběr parkovacích služeb, včetně osobního přivítání v příletové hale nebo soukromého transferu.

Garance nejlepší ceny: Díky naší cenové garanci nikdy nezaplatíte více, než je nutné. Pokud najdete lepší cenu jinde, rozdíl Vám vrátíme.

Zákaznická spokojenost: Naše služby jsou hodnoceny na základě zpětné vazby od více než 450 zákazníků s průměrným hodnocením 4,95 z 5 bodů, což svědčí o našem závazku k poskytování bezpečného a spolehlivého parkování. Rezervujte si parkovací místo na Letišti Brno a začněte svou cestu bez jakýchkoli starostí o parkování:

Letím Brno

Co Vás čeká na letišti Brno

Vše o tom co Vás čeká na letišti Brno najdete na našich stránkách.