Parkování na letišti Norimberk (NUE)

Prozkoumejte širokou nabídku parkovacích možností, kde najdete řešení přizpůsobené právě vašim specifickým potřebám. Parkoviště jsou situována v těsné blízkosti letiště a zaručují vám bezpečnost a spolehlivost, ať už potřebujete krátkodobé nebo dlouhodobé stání vašeho vozidla. Využijte pohodlí rychlé online rezervace parkovacího místa během několika okamžiků.

Porovnání nejlevnějších možností parkování na letišti Norimberk

Pro rezervaci stačí zadat místo odletu Norimberk a následně vyplnit datum odletu a příletu. Po potvrzení tlačítka najít parkoviště se zobrazí všechny možnosti jednotlivých parkování s cenovou nabídkou za Vámi zvolený termín. Nyní už stačí jen kliknout na ikonu vybraného parkoviště.

Nejpohodlněji zaparkujete na parkovišti:

ParkenPLUS (P+)


Prémiové parkování přímo naproti příletové hale s využitím služby valet parking. Stačí přijet, předat auto personálu a oni se postarají o jeho bezpečné umístění ve střeženém prostoru. Váš vůz bude pojištěn a po návratu vám bude opět přistaven před budovu, odkud je to do odletové a příletové haly pouze minutu chůze.Další možnosti parkování:


Krytá parkoviště P1 a P2 jsou umístěna naproti odletovým halám 1 a 2 a v bezprostřední blízkosti check-in přepážek. K dispozici je celkem 2 700 krytých a 3 000 otevřených parkovacích míst.

P2 – Premium


Komfortní parkování s vyhrazeným místem v krytém parkovacím domě. Změny nebo zrušení rezervace jsou možné zdarma až do 24 hodin před příjezdem a vaše vozidlo bude umístěno na vyhrazeném podlaží. Od hal jste vzdáleni pouze dvě minuty chůze.

P2 – Standard


Pohodlné parkování naproti odletové hale. K dispozici je 11 pater parkovacího domu, všechna kromě nejvyššího jsou chráněna střechou. Změny rezervace nebo zrušení jsou zpoplatněny. Přechod do odletové haly vám zabere přibližně 3 minuty.

P3/P4 – Parkování na více dní


Ideální pro delší parkování, například během prodlouženého víkendu či dovolené. Parkovací domy P3 a P4 nabízí výhodné ceny a jsou situovány v docházkové vzdálenosti 5 minut od hal. Změna nebo zrušení rezervace je možné za poplatek.


Krátkodobé parkování:

Pro krátkodobé parkování je vyhrazeno parkoviště P5, kde je možné i dobíjení elektromobilů. Parkoviště je zdarma na 15 minut, za půl hodiny a hodinu si připravte 2 €.Speciální možnosti parkování:


Využijte doplňkové služby jako je střežené parkování, tankování, autoservis, úschovna cenných předmětů či nákupy na letišti.

Parkování pro osoby s omezenou mobilitou:


Speciální parkovací místa jsou vyhrazena v krytých parkovištích P1 a P2. Při předložení průkazu pro těžce postižené (AG nebo B1) získáte 50% slevu z běžné ceny. Pro tuto slevu není nutná předchozí online rezervace; sleva se uplatňuje při platbě na pokladně.

Parkování vysokých vozidel:

Pro parkování vyšších aut využijte venkovní parkoviště. Parkovací domy umožňují vjezd a parkování vozidlům do 2,2 metrů výšky.Jak se dostat na letiště Norimberk:Získejte více tipů pro vaší cestu:

Na co si dát pozor na letišti

Jak najít svůj terminál na letišti

Jak dlouho být na letišti před odletem?