Parkování na letišti Poznaň (POZ)

Chystáte se na dovolenou, rodinnou návštěvu nebo služební cestu a váš start je na letišti v Poznani? Potřebujete najít bezpečné, strategicky umístěné a cenově dostupné parkoviště na letišti Poznaň? Pro maximální pohodlí jsme pro vás sestavili seznam nejlepších parkovišť přímo na letišti. Rezervace vašeho parkovacího místa z pohodlí domova zabere pouze chvíli a zajistí vám levnou a bezproblémovou zastávku.

Porovnání nejlevnějších parkovišť na letišti Poznaň

Pro rezervaci stačí zadat místo odletu Poznaň a následně vyplnit datum odletu a příletu. Po potvrzení tlačítka najít parkoviště se zobrazí všechny možnosti jednotlivých parkování s cenovou nabídkou za Vámi zvolený termín. Nyní už stačí jen kliknout na ikonu vybraného parkoviště.

Nejlevněji zaparkujete na tomto parkovišti:

START Parking Eko Poznan Airport

Parkoviště nabízí oplocený, monitorovaný, střežený, pojištěný a dobře osvětlený areál, což zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti. Je otevřeno nepřetržitě, tj. 24 hodin denně, a poskytuje bezplatnou kyvadlovou dopravu na letiště a zpět, která trvá přibližně 4 minuty


Ostatní možnosti parkování

Na letišti Poznaň je systém parkování uspořádán velmi specifickým způsobem, který zohledňuje různé potřeby cestujících i návštěvníků. Toto uspořádání je založeno především na barevném kódování, což značně usnadňuje orientaci v areálu letiště. Každé barvě odpovídá jiný typ parkoviště s různými pravidly a účely, což pomáhá zajistit, že každý návštěvník najde parkovací místo odpovídající jeho potřebám.


Modré parkoviště P1

Toto parkoviště je primárně určeno pro ty, kteří přijíždějí na letiště, aby se zúčastnili odletů. Toto rozložení je logicky umístěno v blízkosti odletové haly, což umožňuje snadný a rychlý přístup k odbavovacím pultům a bezpečnostním kontrolám. Důraz je zde kladen na pohodlí a efektivitu, aby cestující mohli svou cestu zahájit co nejhladčeji.

Žluté parkoviště P2


Parkoviště je navrženo tak, aby uspokojilo potřeby jak přijíždějících, tak odjíždějících návštěvníků letiště. Toto parkoviště je umístěno v strategické lokalitě, která umožňuje snadný přístup k oběma hlavním vchodům, což zajišťuje, že ať už někdo přijíždí na letiště nebo z něj odjíždí, vždy najde vhodné parkovací místo.


Červené parkoviště P3

Parkoviště je speciálně určeno pro přijíždějící návštěvníky. Jeho umístění a design jsou optimalizovány tak, aby co nejvíce usnadnily setkání přijíždějících cestujících s jejich rodinami, přáteli či kolegy, kteří na ně čekají.


Grafitové parkoviště P4

Parkoviště slouží jak pro příjezdy, tak odjezdy. Toto flexibilní řešení parkování představuje ideální volbu pro ty, kteří chtějí využít letiště Poznaň pro krátkodobé cesty, ať už se jedná o pracovní schůzky v jiném městě nebo rychlé přestupy.


Zelené parkoviště P5/P6

Je zas místem určeným pro dlouhodobé parkování. A je ideálním řešením pro ty, kteří odletají na delší dobu a chtějí mít jistotu, že jejich vozidlo je během jejich nepřítomnosti bezpečně zaparkováno.

Speciální parkovací místa


Kromě těchto barvou kódovaných parkovišť letiště Poznaň nabízí také speciální parkovací místa pro taxi a autobusy, což podtrhuje jeho snahu poskytovat komplexní služby pro různé typy cestujících.

Pro taxi jsou vyhrazeno 18 parkovacích míst, zatímco pro autobusy jsou k dispozici 3 parkovací stání.

Tyto vyhrazené prostory zajišťují, že letiště může efektivně obsloužit i větší skupiny cestujících či ty, kteří dávají přednost cestování specifickými dopravními prostředky.


Všechny tyto parkovací možnosti jsou součástí široké nabídky služeb, které letiště Poznaň poskytuje, aby zajistilo pohodlí a spokojenost všech svých návštěvníků. S takovým promyšleným systémem parkování se letiště snaží minimalizovat stres z cestování a zároveň podporovat plynulý průběh všech cestovních operací.


Ceny parkovného

Tento ceník obsahuje kompletní přehled poplatků za parkování na letišti v Poznani. Uvedené ceny jsou určeny pro všechny typy vozidel a zahrnují různé možnosti parkování, od krátkodobého až po dlouhodobé stání. Naším cílem je poskytnout návštěvníkům letiště jasné a přesné informace o nákladech spojených s parkováním, aby mohli efektivně plánovat svou cestu a využití služeb našeho letiště.

PARKOVIŠTĚ
P1
MODRÝ
PARKOVIŠTĚ
P2
ŽLUTÝ
PARKOVIŠTĚ
P3
ČERVENÝ
PARKOVIŠTĚ
P4
GRAFIT
PARKOVIŠTĚ
P5/P6
ZELENÝ
až 60 min8 PLN10 PLN30 PLN11 PLN
až 90 min36 PLN
až 2h18 PLN20 PLN42 PLN24 PLN
až 3h30 PLN35 PLN72 PLN42 PLN
1 den83 PLN83 PLN138 PLN83 PLN
2 noci96 PLN96 PLN96 PLN
3 dny120 PLN120 PLN120 PLN
8 nocí300 PLN300 PLN300 PLN200 PLN
12 nocí230 PLN
+1 den18 PLN18 PLN138 PLN18 PLN18 PLN

Dlouhodobé parkování

Můžete zaparkovat v zelené zóně určené pro dlouhodobé parkování. Tady jsou klíčové informace:

  • Nabízí možnost bezpečného parkování až na 4 týdny. Parkoviště je přímo u letiště.
  • Můžete si vybrat, na jak dlouho chcete auto nechat zaparkované – 8, 12 nebo 15 dní, s možností každodenního prodloužení. Maximální doba parkování je 4 týdny.
  • Dlouhodobé parkování je v zelených zónách P5 a P6. Lístek dostanete u vstupní závory a platíte při odjezdu na automatu nebo v kanceláři parkoviště.

Cestujte pohodlně a bez starostí s vlastním autem a využijte dlouhodobého parkování na letišti Poznaň-Ławica.


Přehledný plán parkoviště na letišti Poznaň


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště Poznaň

Ať už přilétáte na letiště Poznaň, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.

Jak se vyznat na letišti Poznaň

Služby na letišti Poznaň

Jak se dostat z/na letiště Poznaň