Parkování na letišti Berlín Brandenburg (BER)

Letiště Berlín Brandenburg je velmi dobře uzpůsobené pro bezproblémové odbavování, celkový servis a také nabízí bezpečné parkování pro odstavená vozidla cestujících. Využijte pohodlí rychlé online rezervace parkovacího místa během několika okamžiků.

Porovnání nejlevnějších možností parkování na letišti Berlín Brandenburg

Pro rezervaci stačí zadat místo odletu Berlín Brandenburg a následně vyplnit datum odletu a příletu. Po potvrzení tlačítka najít parkoviště se zobrazí všechny možnosti jednotlivých parkování s cenovou nabídkou za Vámi zvolený termín. Nyní už stačí jen kliknout na ikonu vybraného parkoviště.

Nejlevněji zaparkujete na těchto parkovištích:

123 Park and Fly:

od 72 € / týden; hlídané parkoviště, služba valet parking a bezplatný transfer na letiště

Holiday Inn:

od 75 € / týden; podzemní parkoviště s možností nabíjení elektromobilů a bezplatným transferem

Dein Stellplatz:

od 88,9 € / týden; monitorované a zabezpečené parkoviště, služba valet parking, místa pro elektromobily a zdarma doprava na terminál

Airport Valet Parken:

od 149 € / týden; parkování s valet servisem


Další možnosti parkování

Ceny za parkování na letišti BER začínají na 89 € za týden na ekonomickém parkovišti P107. Cena se liší podle délky parkování a typu parkoviště.

Krátkodobé parkování:

Pro rychlé vystoupení či naložení pasažérů a zavazadel můžete využít 308 míst přímo před terminálem 1. Odtud je to na terminál 2 pouze minutová chůze, neboť vzdálenost činí pouhých 100 metrů. Parkoviště Kiss&Fly je zdarma na prvních 10 minut, za 15 minut zaplatíte 5 €, za půl hodiny 11 € a za hodinu 23 €.

Pro krátkodobé stání jsou k dispozici také zvýhodněné tarify na parkovištích P1, P2, P3 a P7-8.

Prémiové parkování:

Prémiové parkoviště P1, které se nachází pouhých 100 metrů od terminálu 1, nabízí 1 650 míst a pohodovou chůzi k terminálu 1 trvající jednu minutu, k terminálu 2 pak asi tři minuty (550 metrů).

Parkoviště P1 je možné rezervovat výhradně online a pro ještě větší pohodlí zde najdete vozíky na zavazadla a nabídku parkoviště Premium PLUS s bezpečnostním zabezpečením.

Parkoviště P2, vzdálené 200 metrů od terminálu, má kapacitu 557 míst a je ideální pro ty, kteří chtějí být u terminálu během několika minut. Navíc zde naleznete pobočky autopůjčoven.

Všechna prémiová parkoviště jsou krytá s maximální povolenou výškou vozidla 2 metry. Týdenní parkování na prémiovém parkovišti vás vyjde na 280 €.

Optimalizované a vylepšené parkování na letišti Berlín:

Parkování s maximálním komfortem:
Naše kryté parkoviště P3 vám nabízí 1 955 parkovacích míst, z toho 10 speciálně pro elektromobily s možností nabíjení přímo na letišti. Nachází se pouhých 150 metrů od terminálu, což znamená, že k němu dojdete za necelé 2 minuty.

Jako alternativu můžete zvolit parkoviště P7 s 2 580 místy, odkud vás cesta na terminál také zabere jen 2 minuty (200 metrů). Součástí komplexu je i sousední parkoviště P8 s kapacitou 1 800 míst.

Za týdenní parkování na Comfort parking počítejte s cenou 199 €. Všechna parkoviště jsou krytá, s maximální výškou vozidla do 2 metrů, a nabízíme také pohodlné vozíky na přepravu zavazadel.

Ekonomické parkování na letišti Berlín:


Chcete-li ušetřit a zároveň parkovat blízko terminálu, je ekonomické parkoviště P6 ideální volbou. S kapacitou 370 míst se nachází 500 metrů od terminálu, kam dojdete za 5 minut. Parkoviště není kryté a neexistuje zde omezení výšky vozidel. Týdenní poplatek činí 139 €.

Nejvýhodnější parkování na letišti Berlín:


Lowcost parkoviště P107 představuje nejlevnější oficiální možnost parkování s cenou 89 € za týden. Vzdálenost od letiště je 1,7 km, což znamená přibližně 20 minut chůze. Toto nekryté parkoviště je skvělou volbou pro ty, kdo hledají nejlepší cenu.

Parkování pro carsharing:


Využíváte carsharing? V tom případě směřujte na speciálně vyhrazené parkoviště P4, které je od terminálu vzdáleno jen 400 metrů, což je asi 4 minuty chůze.


Parkování na letišti Berlín Brandenburg zdarma:


Preferujete parkování zdarma? Parkoviště P+R Grünau je vzdálené přibližně 26 minut autobusem č. 263. P+R (S Altglienicke) vám umožní dostat se na letiště vlakem S9 nebo S49 během 15 minut. P+R Rudow je spojen s letištěm autobusy X7 nebo X71. Pamatujte, že neoficiální parkování může být spojeno s rizikem poškození nebo odcizení vozidla.


Jak se dostat na letiště Berlín Brandenburg :

Získejte více tipů pro vaší cestu:

Létání s dítětem mladším dvou let

Jak se připravit na první let letadlem

Na co si dát pozor na letišti?