Služby pro rodiče s dětmi na letišti Krakow

Cestování letadlem s dětmi nemusí být vždy zdrojem stresu. Krakowské letiště nabízí širokou škálu služeb a zařízení, které jsou navrženy tak, aby zpříjemnily pobyt rodinám s dětmi. V tomto článku představujeme přehled možností, které mohou rodiče na letišti využít.


Dětské hřiště

Na letišti se nachází dětská hřiště jak v obecně přístupných, tak i ve vyhrazených prostorách, kde si děti mohou bezpečně hrát a vybít energii před letem.


Zázemí pro malé děti

Pro rodiče s malými dětmi jsou k dispozici uzamykatelné pokoje vybavené přebalovacím pultem, jídelní židličkou, dřezem, mikrovlnnou troubou pro ohřev dětské stravy a dalším potřebným vybavením.

Kromě toho jsou na toaletách umístěny přebalovací pulty a pro snadnější průchod bezpečnostní kontrolou je zavedena speciální bezpečnostní kontrolní stanoviště Special Service Line určené pro rodiny s dětmi do 3 let.


Potřeby pro děti

Pro pohodlí rodin s dětmi jsou za bezpečnostní kontrolou k dispozici zdarma kočárky. Dále se v zakázané oblasti nachází hračkářství, kde lze zakoupit hračky a další potřeby pro děti.


Zábava pro větší děti

Pro aktivní zábavu je vedle restaurace Eat&Fly umístěna zábavní zóna s XXL šachy, stolním fotbalem, stolním tenisem a kulečníkem, která je dostupná všem cestujícím.

Interaktivní podlaha FunFloor nabízející 232 her se nachází ve veřejném prostoru na úrovni +1 a je ideálním místem pro zábavu dětí všech věkových kategorií.


Sprchový kout

Pro rodiče s dětmi, kteří si přejí osvěžit se před dlouhým letem, je v blízkosti brány číslo 1 k dispozici sprchový kout. Tento prostor je speciálně navržen pro potřeby rodin s malými dětmi a nabízí soukromí a pohodlí.

Krakowské letiště tak poskytuje řadu zařízení a služeb, které usnadňují cestování rodinám s dětmi a přispívají k jejich komfortu a spokojenosti.


Nejvýhodnější letenky můžete zakoupit na:


Získejte více tipů pro vaší cestu

Jak se vyznat na letišti Krakow

Jak se dostat z letiště Krakow

Hotely v okolí letiště Krakow