Hotely v okolí letiště Krakow

Hledáte ubytování poblíž krakovského letiště? Zajímá vás, kde se můžete v této oblasti ubytovat za nejvýhodnější cenu?Ubytování v blízkosti letiště

Hilton Garden Inn Krakow Airport – tento 4hvězdičkový hotel se nachází na praktickém místě pouhých 5 minut chůze od krakovského letiště Balice a nabízí restauraci, bar, úschovu zavazadel i zdarma dostupné Wi-Fi.

Hampton by Hilton Krakow Airport – od mezinárodní letiště Jana Pavla II Krakov – Balice je od ubytování Hampton by Hilton Krakow Airport 1 km nabízí dopravu na letiště zdarma. Tento hotel se 3 hvězdičkami nabízí pokoje s klimatizací, vlastní koupelnou a s bezplatným Wi-Fi. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.


Ubytování v širším okolí

AirPark Balice – je hotel situovaný ve vesnici Balice. Nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Personál na recepci hostům ochotně poskytne informace o okolí. Hotel zajišťuje transfer na letiště.

Dworek Magnat – se nachází 5 km od letiště Kraków Balice. Nabízí prostorné pokoje s klasickým dřevěným nábytkem, bezplatným Wi-Fi, satelitní TV s plochou obrazovkou a balkonem. Každé ráno se podává pestrá snídaně formou bufetu. V sezóně si hosté mohou vychutnat jídlo v zahradní kavárně.

Hotel Witek – se nachází na okraji Krakova, v malebném polském Jurském řetězci. Nabízí elegantní ubytování s bezplatným Wi-Fi a saunu. Hotel máme osobně vyzkoušený a můžeme jen doporučit.

Tento přehled by vám měl usnadnit výběr ubytování v závislosti na vašich preferencích a potřebách.

Najděte si ubytování podle vašich preferencí


Parkování na letišti

V případě, že budete potřebovat dlouhodobé parkování na letišti využijte náš odkaz.

Porovnání nejlevnějších parkovišť na letišti Krakow


Nejvýhodnější letenky můžete zakoupit na:


Získejte více tipů pro vaší cestu

Služby pro rodiče s dětmi na letišti Krakow

Jak se vyznat na letišti Krakow

Kam se létá z letiště Krakow?