Mycí linka na letišti Katowice

Hledáte způsob, jak efektivně využít čas čekání na letišti, nebo si přejete přivítat svůj návrat s vozidlem v perfektním stavu, očištěným opravdovými profesionály? Máte možnost využít služeb automyčky přímo na letišti Katowice.


Na co se můžete těšit


Nově otevřená mycí linka GTL-SERVICE poskytuje cestujícím z letiště Katowice Airport širokou škálu služeb pro péči o vozidla, zahrnující jak ruční mytí, tak samoobslužné myčky.

Tyto služby najdete na parkovišti P1, ihned za příletovým terminálem C, kde je pro vás připravili moderní zařízení pro péči o vaše vozidla.


Nabízí špičkovou technologii čištění, která v kombinaci s naším týmem vysoce kvalifikovaných odborníků zajišťuje vynikající kvalitu a výsledky. Pracovníci mají rozsáhlé zkušenosti a hluboké znalosti v oblasti údržby vozidel, což umožňuje poskytovat služby na nejvyšší úrovni.


Ušetřete čas


Pro ty, kteří chtějí maximalizovat efektivitu svého času, nabízíme možnost rezervace termínu pro ruční mytí vozidla. Tato služba je ideální pro klienty, kteří hledají způsob, jak využít čekací dobu na letišti, nebo pro ty, kteří jsou zaneprázdněni pracovními povinnostmi.

Stačí nám předat klíče od vašeho vozidla a my vám ho do 30 minut vrátíme v perfektním stavu.


Rezervujte si vše předem


Pro další informace o našich službách nebo pro rezervaci služby nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených telefonních číslech:
+48 604 195 014
+48 882 704 852
Nebo nám můžete zaslat e-mail na: myjnia@gtlservice.com.pl


Věříme, že naše služby přinesou vašemu vozidlu tu nejlepší péči a vy si tak můžete užívat svůj čas na letišti bez jakýchkoli starostí.


Parkování na letišti

V případě, že budete potřebovat dlouhodobé parkování na letišti využijte náš odkaz.

Porovnání nejlevnějších parkovišť na letišti Katowice


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště v Katowice

Ať už přilétáte na letiště Katowice, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.

Jak se dostat na letiště Katowice

Hotely u letiště Katowice

Služba „Meet & Assist“ na letišti Katowice