Hotely u letiště Katowice

Ryanair a Wizz Air často nabízejí lety s velmi brzkými odlety nebo pozdními přílety. Pokud neplánujete cestovat na letiště autem, může se doprava z České republiky jevit jako poměrně složitá. I když je terminál otevřen 24 hodin denně, nenajdete zde příliš mnoho pohodlných míst pro strávení noci.Ubytování v blízkosti letiště


V bezprostředním okolí letiště se nachází několik hotelů a soukromých apartmánů, které nabízejí slušné ceny a jsou vzdálené maximálně 15 minut chůze.

Moxy Katowice Airport – Tento hotel patřící do známého řetězce se nachází pouhých 50 metrů od terminálu. K zázemí hotelu patří fitness centrum a bar. Pokoje mají psací stůl, TV s plochou obrazovkou a koupelnu se sprchou. Podává se zde snídaně formou bufetu.


Noclegi Darex – Tento nejlepší hodnocený soukromý penzion je situován 100 metrů od terminálu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají TV a rychlovarnou konvici. Standardem je vlastní koupelna se sprchou. Recepce je otevřená nepřetržitě.


Noclegi Alda – Jedná se o větší soukromý penzion, který je umístěný přibližně 100 metrů od letiště. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou.

Porovnání nejlevnějších parkovišť na letišti Katowice


Ubytování ve městě


Pokud hledáte širší nabídku hotelů, penzionů, doporučujeme zaměřit se na centra nejbližších měst. Zde naleznete různorodé možnosti ubytování, které mohou vyhovovat vašim potřebám a preferencím.

Courtyard by Marriott Katowice City CenterHotel se nachází v nejvyšší budově v Katovicích. Nabízí klimatizované, tiché pokoje se 49palcovou LCD TV, nepřetržitě otevřený fitness klub, saunu, squash a snack bar.

B&B Hotel Katowice CentrumNecelých 100 metrů od náměstí Wolności a 300 metrů od vlakového nádraží a nákupního centra Galeria Katowicka. Hotel nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Na místě je soukromé parkoviště.

Najděte si ubytování podle vašich preferencí


Jak se dostat na letiště Katowice


Rezervace parkování pro váš pohodový odlet:

Chcete najít nejlevnější cenu za parkování na letišti v Katowicích ?

Porovnání nejlevnějších parkovišť na letišti Katowice

Rezervace parkovacího místa online je velmi jednoduchá. Stačí navštívit oficiální webové stránky letiště Katowice nebo stránky poskytovatelů jednotlivých parkovacích služeb. Vyberte si datum a čas odletu i příletu, typ parkování, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a poté vyplňte potřebné údaje. Po dokončení rezervace obdržíte potvrzení emailem, které bude obsahovat všechny důležité informace, včetně místa parkování a pokynů pro příjezd.

Plánování cesty může být stresující, ale s možností předem si rezervovat parkovací místo se můžete na svou cestu z letiště Vídeň těšit s klidnější myslí, že vaše auto bude bezpečně zaparkováno a vy se můžete plně soustředit na své cestovní plány.


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště v Katowice

Ať už přilétáte na letiště Katowice, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.

Kam se létá z letiště Katowice?

Jak se dostat na letiště Katowice

Jak se dostat na letiště Katowice