Jak se dostat do letištního salonku v Krakowě?

Váš klíč k pohodlnému cestování

Maximalizujte svůj čas před odletem v Business Lounge, kde se můžete v klidu odpočinout nebo se věnovat práci v příjemném a pohodlném prostředí, daleko od hluku a zmatku letištního terminálu. Naše prostorné, dvoupatrové zařízení o rozloze 850 metrů čtverečních je přístupné pro cestující jak do schengenských, tak neschengenských zemí.


Začněte svou cestu v dokonalosti s Business Lounge


Představujeme vám náš nový, rozlehlý a dvoupatrový Business Lounge, který je vybaven pohodlnými křesly a pohovkami, pracovním koutem, Wi-Fi připojením, elektronickými tiskovinami, občerstvením a nápoji, dětským koutkem s omalovánkami a aktuálními informacemi o odletech.

Otevírací doba Business Lounge:

  • Pondělí: 04:30 – 22:30
  • Úterý: 04:30 – 21:00
  • Středa: 04:30 – 22:30
  • Čtvrtek: 04:30 – 21:00
  • Pátek: 04:30 – 22:30
  • Sobota: 04:30 – 22:30
  • Neděle: 04:30 – 21:30

Cestující směřující do zemí mimo schengenský prostor by měli salonek opustit včas, aby měli dostatek času na procházení pasové kontroly, která se nachází přibližně 2 minuty chůze od salonku.


Důležité informace:


Doba pobytu v Business Lounge je omezena. Cestující mají možnost vstupu do salonku tři hodiny před plánovaným odletem. Přístup k salonku více než tři hodiny před odletem je možný za příplatek dle aktuálního ceníku, který je k dispozici na webových stránkách www.krakowairport.pl.

Využijte naše zařízení Business Lounge na letišti Krakov k maximálnímu pohodlí a efektivitě vaší cesty.


Nejvýhodnější letenky můžete zakoupit na:


Získejte více tipů pro vaší cestu

Jak se dostat do letištního salonku v Krakově?

Jak se vyznat na letišti Krakow

Kam se létá z letiště Krakow?