Služby na letišti Katowice

Letiště Katowice, známé svou rozsáhlou nabídkou služeb a zařízení, je navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám a pohodlí cestujících. Jeho infrastruktura je plně vybavena různými obchody, restauracemi a dalšími službami, které zajišťují pohodlný a bezproblémový průběh cesty.


Internet a Wi-Fi

Letiště nabízí zdarma neomezený přístup k Wi-Fi. Pokud cestujete s EU sim kartou, můžete v Polsku telefonovat a využívat data za stejnou cenu jako doma. Pro ostatní je možné zakoupit datovou e-sim.


Obchody

Na letišti Katowice naleznete širokou škálu obchodů, včetně duty-free, kde si můžete koupit parfémy, alkohol, tabák, čokoládu a mnoho dalšího.

Kromě toho zde najdete obchody s elektronikou, suvenýry, módními doplňky a tiskovinami, které uspokojí jak vaše poslední potřeby, tak touhu po nakupování před odletem nebo po příletu.


Restaurace

Nabídka gastronomických zařízení na letišti Katowice je velmi rozmanitá. Cestující zde najdou kavárny, rychlé občerstvení, ale i restaurace nabízející jak místní, tak mezinárodní kuchyni.

Ať už máte chuť na rychlý snack nebo preferujete klidné posezení u jídla, zde je pro každého něco.


Směnárna a bankomat

Pro ty, kteří potřebují místní měnu, je k dispozici směnárna. Bankomaty rozmístěné po celém letišti pak umožňují snadný přístup k hotovosti kdykoliv během vaší cesty.


Banka

Pro komplexnější bankovní služby je na letišti přítomna banka, která poskytuje širokou škálu finančních služeb pro cestující.


Lékárna

V případě zdravotních potřeb nebo pro zakoupení léků na poslední chvíli je na letišti k dispozici lékárna.


Prostor pro děti

Rodiny s dětmi ocení speciálně vyhrazené prostory pro děti, kde se mohou před odletem nebo po příletu zabavit a uvolnit.


Kuřárna

Pro kuřáky jsou k dispozici vyhrazené kuřárny, aby mohli pohodlně vykouřit cigaretu bez toho, aby museli opustit letiště.


Sprcha

Pro ty, kteří chtějí osvěžit po dlouhém letu, jsou na letišti k dispozici sprchy.


Salonek

Pro cestující hledající trochu více pohodlí a klidu nabízí letiště Katowice přístup do salonku, kde se můžete odpočinout v pohodlí před odletem.

Jak se dostat do salonku na letišti Katowice?


Přednostní odbavení

Pro ty, kteří chtějí ušetřit čas nebo si užít plynulejší průběh cesty, je k dispozici služba přednostního odbavení.

Služba „Meet & Assist“ na letišti Katowice


Zavazadla úschovna

Letiště také nabízí úschovnu zavazadel, kde si můžete bezpečně uschovat své věci.


Ekumenická kaple

Pro momenty klidu a osobní reflexe je na letišti přítomna ekumenická kaple, která je otevřena věřícím všech náboženství.


Na závěr

Tato široká škála služeb a zařízení na letišti Katowice zajišťuje, že cestující mají před odletem nebo po příletu k dispozici vše, co mohou potřebovat, a to vše v rámci jednoho dobře dostupného místa. Více se toho dozvíte na webových stránkách letiště kde najdete kompletní mapu služeb i s jejich umístění.

Služby pro tělesně postižené na letišti Katowice


Rezervace parkování pro váš pohodový odlet

Chcete najít nejlevnější cenu za parkování na letišti v Katowicích ?

Porovnání nejlevnějších parkovišť na letišti Katowice

Rezervace parkovacího místa online je velmi jednoduchá. Stačí navštívit oficiální webové stránky letiště Katowice nebo stránky poskytovatelů jednotlivých parkovacích služeb. Vyberte si datum a čas odletu i příletu, typ parkování, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a poté vyplňte potřebné údaje. Po dokončení rezervace obdržíte potvrzení emailem, které bude obsahovat všechny důležité informace, včetně místa parkování a pokynů pro příjezd.

Plánování cesty může být stresující, ale s možností předem si rezervovat parkovací místo se můžete na svou cestu z letiště Vídeň těšit s klidnější myslí, že vaše auto bude bezpečně zaparkováno a vy se můžete plně soustředit na své cestovní plány.


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště v Katowice

Ať už přilétáte na letiště Katowice, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.

Jak se vyznat na letišti Katowice

Kam se létá z letiště Katowice?

Jak probíhá odbavení u cestujících se zdravotním postižením na letišti Katowice?