Parkování na letišti Salzburg – Parkoviště P3

Parkoviště P3 se nachází v bezprostřední blízkosti terminálu, což cestujícím zaručuje pohodlí a snížení času potřebného na přesun z auta na letištní terminál. Navíc je na parkovišti k dispozici bezplatný servis vozíků na zavazadla, díky čemuž je manipulace se zavazadly jednodušší a méně náročná.

Tento komplexní systém a služby jsou navrženy tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám cestujících a zajistily jim pohodlný a bezstarostný začátek jejich cesty.

Pro rezervaci stačí zadat místo odletu Salzburg a následně vyplnit datum odletu a příletu. Po potvrzení tlačítka najít parkoviště se zobrazí všechny možnosti jednotlivých parkování s cenovou nabídkou za Vámi zvolený termín. Nyní už stačí jen kliknout na ikonu vybraného parkoviště.

Po dokončení rezervace obdržíte potvrzovací e-mail obsahující všechny potřebné informace, jako je parkovací adresa, telefonní číslo a pokyny jak se dostat na parkoviště.


Naše služby pro vaše bezpečné parkování

  • Kamerový systém (CCTV)
  • Vjezd se závorou
  •  24 hodin

Jak se dostat na parkoviště P3


Rezervace parkování pro váš pohodový odlet

Chcete najít nejlevnější cenu za parkování na letišti Salzburg?

Porovnání nejlepších parkovišť na letišti Salzburg

Rezervace parkovacího místa online je velmi jednoduchá. Stačí navštívit oficiální webové stránky letiště Salzburg nebo stránky poskytovatelů jednotlivých parkovacích služeb. Vyberte si datum a čas odletu i příletu, typ parkování, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a poté vyplňte potřebné údaje. Po dokončení rezervace obdržíte potvrzení emailem, které bude obsahovat všechny důležité informace, včetně místa parkování a pokynů pro příjezd.

Plánování cesty může být stresující, ale s možností předem si rezervovat parkovací místo se můžete na svou cestu z letiště Salzburg těšit s klidnější myslí, že vaše auto bude bezpečně zaparkováno a vy se můžete plně soustředit na své cestovní plány.


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště Salzburg

Ať už přilétáte na letiště Salzburg nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.

Služby na letišti Salzburg

Služby pro zdravotně postižené na letišti Salzburg

Jak se dostat na letiště Salzburg