Parkování na letišti Frankfurt Hahn – Parkhof Hahn – No Transfer

Parkhof Hahn – No Transfer nabízí cenově výhodné a bezpečné parkování u letiště Frankfurt Hanh. Náš hotel je situován v těsné blízkosti letiště Frankfurt-Hahn, což umožňuje přístup k terminálu pěšky během několika minut.

Pro rezervaci stačí zadat místo odletu Frankfurt Hahn a následně vyplnit datum odletu a příletu. Po potvrzení tlačítka najít parkoviště se zobrazí všechny možnosti jednotlivých parkování s cenovou nabídkou za Vámi zvolený termín. Nyní už stačí jen kliknout na ikonu vybraného parkoviště.

Po dokončení rezervace obdržíte potvrzovací e-mail obsahující všechny potřebné informace, jako je parkovací adresa, telefonní číslo a pokyny jak se dostat na parkoviště.


Naše služby pro vaše bezpečné parkování:

  • Zabezpečení
  • Protiepidemická opatření
  • Elektrifikovaný plot
  • Exteriér
  • Hygienická zařízení

Při příjezdu

Prosím, zaparkujte váš vozidlo na vyhrazeném parkovacím místě. Náš přátelský personál vás přivítá, provede kontrolu vašich údajů a zjistí, zda má vozidlo nějaké závady. Klíče od vašeho vozidla předáte našemu týmu v Parkhofu Hahn, a poté se můžete bez obav vydat k terminálu.

Po vašem návratu


Po příletu se můžete opět pohodlně vrátit na parkoviště pěšky. Vaše vozidlo bude připraveno k vyzvednutí po pečlivé kontrole vašich údajů a předání klíčů naším personálem.


Jak se dostat na Parkhof Hahn – No Transfer


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště Frankfurt Hahn:

Ať už přilétáte na letiště Frankfurt Hahn, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.

Hotely v okolí letiště Frankfurt Hahn

Služby na letišti Frankfurt Hahn

Jak se dostat z letiště Frankfurt Hahn