Hotely v okolí letiště Frankfurt Hahn

Potřebujete přenocovat blízko letiště kvůli časnému odletu nebo pozdnímu příletu a nechcete trávit noc na cestě? V okolí frankfurtského letiště je pro vás připravena široká škála ubytovacích možností. Vybrali jsme pro vás ty nejvýhodnější varianty.


Ubytování přímo na letišti:

Pro ty, kteří hledají pohodlné ubytování nedaleko letiště, je k dispozici několik kvalitních hotelů. Všechny se nacházejí v pohodlné pěší vzdálenosti, což usnadňuje přílet i odlet.

B&B Hotel Frankfurt Hahn-Airport – Tento moderní hotel se nachází přímo naproti frankfurtskému letišti Hahn a nabízí zvukotěsné pokoje s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Snídaně se podává od 6:00 do 10:00.

Airport-Hotel Fortuna – Tento rodinný hotel se nachází na letišti Frankfurt-Hahn. Nabízí bezplatné Wi-Fi a bezplatnou kyvadlovou dopravu na 5 minut chůze vzdálený letištní terminál.

My Place – Tento stylový hotel se nachází pouhých 800 metrů od letiště Frankfurt-Hahn. Nabízí 24hodinovou bezplatnou dopravu na letiště, bezplatné Wi-Fi a atraktivní venkovní terasy.


Hotely v okolí

Hotely situované v blízkosti letiště často nabízejí příznivější ceny, avšak cestující musí počítat s tím, že na terminál je potřeba dorazit pomocí městské dopravy. Naší prioritou je však výběr těch ubytovacích zařízení, které poskytují hostům bezplatnou dopravu na letiště ve formě vlastního servisu.

Hotel Pizzeria VENEZIA – Tento hotel situovaný v malém městě Sohren nabízí komfortní ubytování a vynikající jídlo. Zdarma zajišťuje kyvadlovou dopravu z letiště Frankfurt-Hahn, které odtud leží jen 3 km daleko.

Další možnosti ubytování


Získejte více tipů pro vaší cestu:

Kam se létá z letiště Frankfurt Hahn

Jak se dostat z letiště Frankfurt Hahn

Služby na letišti Frankfurt Hahn