Parkování na letišti Frankfurt Hahn – Parken Airport Hahn

Parken Airport Hahn nabízí cenově výhodné a bezpečné parkování u letiště Frankfurt Hanh. Zajišťujeme cenově výhodné a bezpečné parkování v blízkosti letiště Frankfurt-Hahn s Parken Airport Hahn. Parkoviště je situováno jen 700 metrů od terminálu, což umožňuje snadný přístup pěšky za pouhých 10 minut, bez potřeby kyvadlové dopravy.

Pro rezervaci stačí zadat místo odletu Frankfurt Hahn a následně vyplnit datum odletu a příletu. Po potvrzení tlačítka najít parkoviště se zobrazí všechny možnosti jednotlivých parkování s cenovou nabídkou za Vámi zvolený termín. Nyní už stačí jen kliknout na ikonu vybraného parkoviště.

Po dokončení rezervace obdržíte potvrzovací e-mail obsahující všechny potřebné informace, jako je parkovací adresa, telefonní číslo a pokyny jak se dostat na parkoviště.


Naše služby pro vaše bezpečné parkování:

  • Pojištěné prostředí
  • Bezpečnostní opatření
  • Ochranná opatření v souvislosti s koronavirem
  • Bezbariérový přístup
  • Exteriér s dobrou osvětleností

Příjezd mimo otevírací hodiny:

Pokud plánujete příjezd mimo naše otevírací hodiny, prosíme, abyste postupovali následovně:

Na den odjezdu přijedete přímo na parkoviště v Lautzenhausenu a zaparkujete před nebo za objekty číslo 51 nebo 53. Potvrzení o rezervaci umístěte na dobře viditelné místo za čelní sklo. S sebou si vezměte obálku, na kterou napište své jméno, registrační značku vozidla a čtyřmístný PIN kód dle vlastního výběru. Do obálky vložte klíč od auta a tuto obálku vložte do trezoru umístěného na pravé straně vchodu do budovy číslo 51.

Při návratu:

Po návratu naleznete za čelním sklem vašeho vozidla číslo mezi 1 a 30. Za budovou číslo 53 najdete stěnu s 30 malými trezory. Vyhledejte trezor odpovídající číslu za čelním sklem, zadejte váš čtyřmístný PIN a vyzvedněte klíč od svého vozidla. Poté můžete bez problémů opustit parkoviště a pokračovat v cestě.

Během vaší nepřítomnosti:

Během vaší nepřítomnosti bude vozidlo bezpečně stát na našem dozorovaném parkovišti. Parkoviště je pojištěno v souladu se zákonnými požadavky a odpovídá za případné škody.


Důležité upozornění:

Je nezbytné, abyste u nás zanechali klíče od vozidla, protože v případě potřeby může dojít k přeparkování na jiné místo vzdálené přibližně 1,3 km od původního parkoviště.


Jak se dostat na Parken Airport Hahn:


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště Frankfurt Hahn:

Ať už přilétáte na letiště Frankfurt Hahn, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.

Jak se dostat z letiště Frankfurt Hahn

Hotely v okolí letiště Frankfurt Hahn

Jak se dostat z letiště Frankfurt Hahn