Jak se dostat z letiště Memmingen

Terminál letiště Memmingen je obsluhován jak místními autobusy městské hromadné dopravy, tak přímými dálkovými autobusy, které zajišťují spojení s Mnichovem a dalšími městy.


Autobusová doprava:

Pro dopravu do centra města nebo na nádraží Memmingen slouží tři autobusové linky městské hromadné dopravy.

Tyto linky nabízejí cestujícím speciální tarif pro jízdy z a na letiště, přičemž cena jedné jízdenky je 3,50 EUR. Jízdenka je platná 60 minut a umožňuje přestup na jiné autobusové linky v rámci města. Jízdenky jsou k dispozici u řidiče, lze je zakoupit jak kartou, tak v hotovosti.

Autobusové nádraží se nachází pouhých 50 metrů od vlakové stanice Memmingen, což usnadňuje přestupy mezi různými druhy dopravy.

K dispozici jsou následující autobusové linky:

  • MACS (Memmingen Airport City Shuttle) zajišťuje přímé spojení na autobusové nádraží Memmingen s dobou jízdy 10 minut a frekvencí 2x za hodinu.
  • Linka 2 vede přes autobusové a vlakové nádraží do centra Memmingenu s dobou jízdy 20 minut a frekvencí každých 60 minut.
  • Linka 810 spojuje letiště s autobusovým nádražím Memmingen a dále pokračuje do obce Babenhausen s dobou jízdy 10 minut a frekvencí přibližně 1x za 2 hodiny.

Pro cesty do Mnichova

  • bezpřestupové spojení autobusy Allgäu Express
  • frekvence zhruba 1-2x za hodinu
  • cena jednosměrné jízdenky je 9,90 EUR při koupi online
  • cesta trvá 80 minut a spoje jsou koordinovány s letovým řádem.

Cesta do dalších obcí:

Autobusová společnost Flixbus navíc nabízí přímé spojení z letiště Memmingen do dalších měst, s různou frekvencí spojů a cenami.


Pro ty, kteří dávají přednost vlakové dopravě, nejbližší vlaková stanice „Memmingen“ je snadno dostupná městskou hromadnou dopravou.

Vlaky z Memmingenu nabízejí spojení do celého Německa, včetně přímých spojů do několika hlavních měst.


Získejte více tipů pro vaší cestu:

Jak se dostat z letiště Memmingen

Hotely u letiště Memmingem

Kam se létá z letiště Memmingem