Hotely v okolí letiště Salzburg

Pokud vás čeká brzký ranní odlet nebo pozdě večer přílet a hledáte ubytování v těsné blízkosti letiště Salzburg, přinášíme vám seznam nejlepších hotelů, které mohou vyhovět vašim potřebám.


Hotely u letiště


Přehled nejlepších hotelů u letiště Salzburg

Hotel Himmelreich – tento rodinně vedený hotel s vynikajícím hodnocením nabízí pohodlí a relaxaci díky svému bazénu. Jeho poloha je ideální, pouhých 500 metrů od letiště, což jej činí ideální volbou pro rodiny s dětmi.

Leonardo Hotel Salzburg Airport – Tento moderní 3hvězdičkový hotel je součástí komplexu Wals Trade Centre a nachází se na klidném místě, kousek od dálnice A1, 800 metrů od letiště v Salzburku a 15 minut jízdy veřejnou dopravou od historického centra, a nabízí neplacené soukromé parkoviště.

Ibis Budget Salzburg Airport – Tento hotel je perfektní pro ty, kteří hledají ekonomické ubytování v blízkosti letiště. Nabízí základní, ale pohodlné a čisté ubytování.

Naše doporučení zahrnují širokou škálu možností, od rodinných hotelů s bazénem po ekonomické varianty. Všechny uvedené hotely se nachází v blízkosti letiště Salzburg, což usnadňuje plánování vašich cestovních plánů.

Najděte si ubytování podle vašich preferencí


Jak se dostat na letiště Salzburg


Rezervace parkování pro váš pohodový odlet

Chcete najít nejlevnější cenu za parkování na letišti Salzburg?

Porovnání nejlepších parkovišť na letišti Salzburg

Rezervace parkovacího místa online je velmi jednoduchá. Stačí navštívit oficiální webové stránky letiště Salzburg nebo stránky poskytovatelů jednotlivých parkovacích služeb. Vyberte si datum a čas odletu i příletu, typ parkování, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a poté vyplňte potřebné údaje. Po dokončení rezervace obdržíte potvrzení emailem, které bude obsahovat všechny důležité informace, včetně místa parkování a pokynů pro příjezd.

Plánování cesty může být stresující, ale s možností předem si rezervovat parkovací místo se můžete na svou cestu z letiště Salzburg těšit s klidnější myslí, že vaše auto bude bezpečně zaparkováno a vy se můžete plně soustředit na své cestovní plány.


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště Salzburg

Ať už přilétáte na letiště Salzburg nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.

Kam se létá z letiště Salzburg

Jak se dostat z/na letiště Salzburg

Služby pro zdravotně postižené na letišti Salzburg