Hotely v okolí letiště Mnichov

Potřebujete přenocovat blízko letiště kvůli časnému odletu nebo pozdnímu příletu a nechcete trávit noc na cestě? V okolí mnichovského letiště je pro vás připravena široká škála ubytovacích možností. Vybrali jsme pro vás ty nejvýhodnější varianty.


Ubytování přímo na letišti:

  • Hilton Munich Airport – Tento hotel se nachází přímo mezi terminály a dojdete k nim za pouhou minutu. Připravte se ale na ceny začínající na 4 500 Kč za noc.
  • Novotel München Airport – Hotel je umístěn nedaleko stanice Besucherpark, pouhé 2 minuty jízdy od terminálu. Navíc mohou hosté využít bezplatnou dopravu S-Bahnem, s cenami pokojů od 1 900 Kč za noc.

Ubytování v blízkém okolí letiště:


Představujeme vám hotely, které nabízí vlastní transferové služby. I když nejsou tyto přepravní služby zdarma, lze je využít za příplatek mezi 8 a 12 eury.

  • Ibis Muenchen Airport Sued – Tento hotel obvykle nabízí nejvýhodnější ceny v oblasti, s nabídkou od 1 400 Kč za noc. Nachází se 7 km od terminálu.
  • Moxy Munich Airport – S cenami pokojů od 1 700 Kč se hotel nachází 5 km od terminálu.
  • Mercure Hotel München Airport Freising – S cenami od 1 500 Kč za noc, tento hotel se nachází 11 km od letiště a je situován blízko nádraží ve městě Freising.

Doufáme, že naše doporučení vám usnadní plánování vaší cesty a pobyt v Mnichově bude co nejpohodlnější. Přejeme vám příjemný pobyt a bezproblémovou cestu!


Získejte více tipů pro vaší cestu

Služby na letišti Mnichov

Kam se létá z Mnichova

Jak se dostat na letiště Mnichov