Hotely v okolí letiště Frankfurt nad Mohanem

Potřebujete přenocovat blízko letiště kvůli časnému odletu nebo pozdnímu příletu a nechcete trávit noc na cestě? V okolí frankfurtského letiště je pro vás připravena široká škála ubytovacích možností. Vybrali jsme pro vás ty nejvýhodnější varianty.


Ubytování přímo na letišti:

Pro ty, kteří hledají pohodlné ubytování nedaleko obou terminálů, je k dispozici několik kvalitních hotelů. Všechny se nacházejí v pohodlné pěší vzdálenosti, což usnadňuje příjezd i odjezd.

Park Inn by Radisson Frankfurt Airport – hotel je situován přibližně 400 metrů od terminálu 2, s cenami začínajícími na 2 200 Kč.

Hampton By Hilton Frankfurt Airport – hotel je rovněž vzdálený asi 400 metrů od terminálu 2, nabízí pokoje od 2 500 Kč.

Sheraton Frankfurt Airport Hotel – vynikající volba pro ty, kteří preferují co nejkratší cestu, je vzdálen pouhých 50 metrů od terminálu 1, s cenami pokojů od 3 800 Kč.

Hilton Garden Inn Frankfurt Airport – hotel s podobnou vzdáleností k terminálu 1 jako Sheraton, asi 50 metrů, a cenovou relací od 3 800 Kč, představuje další atraktivní možnost ubytování.

Každý z těchto hotelů nabízí komfortní zázemí a služby, které jsou ideální pro odpočinek před nebo po letu.


Hotely v okolí

Hotely situované v blízkosti letiště často nabízejí příznivější ceny, avšak cestující musí počítat s tím, že na terminál je potřeba dorazit pomocí městské dopravy. Naší prioritou je však výběr těch ubytovacích zařízení, které poskytují hostům bezplatnou dopravu na letiště ve formě vlastního shuttle servisu.

InterCity Hotel Frankfurt Airport – hotel se nachází přibližně 2,5 kilometru od letištních terminálů a nabízí pokoje za cenu od 1 800 Kč.

Tulip Inn Frankfurt Airport – hotel který leží asi 3 kilometry od terminálů, má ceny pokojů začínající na částce 1 700 Kč.

Obě zařízení jsou výbornou volbou pro cestující hledající pohodlné a cenově dostupné ubytování v těsné blízkosti letiště.

Doufáme, že naše doporučení vám usnadní plánování vaší cesty a pobyt ve Frankfurtu bude co nejpohodlnější. Přejeme vám příjemný pobyt a bezproblémovou cestu!


Získejte více tipů pro vaší cestu:

Služby na letišti Frankfurt nad Mohanem

Jak se dostat ve Frankfurtu nad Mohanem z letiště

Jak se dostat na letiště Frankfurt nad Mohanem