Hotely v okolí letiště Berlín Brandenburg

Abychom vám zajistili maximální pohodlí při odletech v brzkých ranních hodinách nebo při příletech pozdě večer, doporučujeme ubytování v jednom z příjemných hotelů situovaných v těsné blízkosti letiště.


Hotely u terminálů 1-2

Ubytování v bezprostřední blízkosti letištního terminálu nabízí dva hotely, které jsou od něj vzdáleny pouze několik kroků. Pohodlná pěší dostupnost je zajištěna do maximálně pěti minut.

  • InterCity Hotel Berlin Airport Ber 4* – nachází v destinaci Schönefeld a nabízí terasu, antialergenní ubytování, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a bar. Ceny od 120 EUR
  • Steigenberger Airport Hotel Berlin 4*–  nabízí restauraci, fitness centrum, bar, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, pokojová služba a směnárna. Ceny od 180 EUR.

Hotely u terminálu 5

Hotel je situován mezi letištním terminálem a železniční stanicí, přičemž cesta k terminálu 5 trvá pěšky přibližně 5 až 7 minut.

Doufáme, že naše doporučení vám usnadní plánování vaší cesty a pobyt v Berlíně bude co nejpohodlnější. Přejeme vám příjemný pobyt a bezproblémovou cestu!Získejte více tipů pro vaší cestu:

Jak se dostat na letiště Berlín Brandenburg

Jak se dostat z letiště Berlín Brandenburg

Jak se vyznat na letišti Berlín Brandenburg