Hotely a ubytování na letišti Lipsko-Halle

Hledáte pohodlné ubytování blízko letiště Lipsko-Halle, ať už kvůli brzkému odletu nebo pozdnímu příletu? Nabízíme vám přehledný průvodce hotely, které usnadní váš pobyt.


Ubytování přímo u terminálu:

Pro ty, kteří hledají pohodlné ubytování nedaleko letiště, je k dispozici kvalitní hotel nacházející se dvě minuty chůze od terminálu.

Hotel Campanile Leipzig Halle Airport – nabízí pohodlné ubytování za ceny kolem 70 EUR, což představuje nejen skvělou hodnotu, ale také výhodnější variantu než další hotely v okolí, které často nezahrnují bezplatný transfer na letiště.


Ubytování v centru Lipska:

Pokud máte raději pulsující atmosféru města a chcete trávit čas v centru Lipska, doporučujeme hledat hotel v blízkosti hlavního nádraží. Tato lokalita je ideální pro snadný přístup na letiště a nabízí široký výběr ubytovacích možností pro každý vkus a rozpočet. Velmi dobře hodnocený je

LE Hotel by WMM Hotels – Všechny pokoje v ubytování LE Hotel by WMM Hotels jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Vlastní koupelna je vybavená sprchou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem. Všechny pokoje v ubytování LE Hotel by WMM Hotels mají v ceně ložní prádlo a ručníky.

NH Leipzig Messe – Tento hotel se nachází u dálniční křižovatky Leipzig-Mitte, pouhých 10 minut chůze od lipského výstaviště, a nabízí Wi-Fi zdarma, pestrou kuchyni a krásné wellness centrum.

Bez ohledu na to, kde se rozhodnete zůstat, mějte na paměti, že správná volba ubytování může výrazně zlepšit vaši cestu. Přejeme vám příjemný pobyt v Lipsku!

Další možnosti ubytování


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště v Lipsku:

Ať už přilétáte na letiště Lipsko, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.

Jak dlouho trvá cesta na letiště Lipsko/Halle

Kde zaparkovat na letišti v Lipsku

Hotely a ubytování na letišti Lipsko-Halle