Parkování na letišti Mnichov – Holiday Park & Fly Open-air

Holiday Park & Fly Open-air nabízí cenově výhodné a bezpečné parkování u Letiště Mnichov. Náš vozový park se může pochlubit moderními a klimatizovanými vozidly, přičemž každé z nich je vybaveno dětskými sedačkami pro všechny věkové skupiny. Letiště je od parkoviště vzdálené pouhých 8 minut jízdy.

Pro rezervaci stačí zadat místo odletu Mnichov a následně vyplnit datum odletu a příletu. Po potvrzení tlačítka najít parkoviště se zobrazí všechny možnosti jednotlivých parkování s cenovou nabídkou za Vámi zvolený termín. Nyní už stačí jen kliknout na ikonu vybraného parkoviště.

Po dokončení rezervace obdržíte potvrzovací e-mail obsahující všechny potřebné informace, jako je parkovací adresa, telefonní číslo a pokyny jak se dostat na parkoviště.


Naše služby pro vaše bezpečné parkování:

  • Bezpečný vjezd s uzamykatelnou bránou
  • Zabezpečení proti koronaviru
  • Komplementární přeprava z/na letiště
  • Pokročilý kamerový dohled (CCTV)
  • Venkovní parkovací prostory
  • Dětské autosedačky dostupné pro všechny věkové kategorie

Transfer je zahrnutý v ceně pro 4 osoby. Pokud cestujete ve větší skupině, doporučujeme, aby ostatní cestující byli dopraveni na letiště před příjezdem na parkoviště. Vezměte prosím na vědomí, že klíče od vozidla je nutné předat provozovateli parkoviště, neboť vozidla mohou být v průběhu vaší nepřítomnosti přeparkována. Vaše vozidlo však parkoviště neopustí.

Kyvadlovou dopravu nabízíme od 03:45 do doby odletu posledního letu. Provozovatel je k dispozici telefonicky od 03:45 do 24:00.

První kyvadlová doprava odjíždí z parkoviště ve 4:00 ráno.

Pozor:

Upozorňujeme, že za zvláštní a objemná zavazadla může být účtován příplatek v závislosti na velikosti.

V případě potřeby prodloužení pobytu kontaktujte ParkVia nebo provozovatele parkoviště. Cena za prodloužení je 6 EUR za den na venkovním parkovišti a 9 EUR za den na krytém parkovišti.


Jak se dostat na parkoviště Holiday Park & Fly Open-air


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště v Mnichově

Ať už přilétáte na letiště Mnichov, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.

Jak se dostat v Mnichově na letiště

Služby na letišti Mnichov

Jak se vyznat na letišti v Mnichově