Parkování parkoviště Memmingen – Allgaeu Airport P4 Budget

Allgaeu Airport P4 Budget nabízí cenově výhodné a bezpečné parkování u letiště Memmingen. Toto parkoviště je ideální volbou pro cenově vědomé cestovatele. Upozorňujeme, že kapacita je omezená, proto doporučujeme provést rezervaci s dostatečným předstihem.

Pro rezervaci stačí zadat místo odletu Memmingen a následně vyplnit datum odletu a příletu. Po potvrzení tlačítka najít parkoviště se zobrazí všechny možnosti jednotlivých parkování s cenovou nabídkou za Vámi zvolený termín. Nyní už stačí jen kliknout na ikonu vybraného parkoviště.

Po dokončení rezervace obdržíte potvrzovací e-mail obsahující všechny potřebné informace, jako je parkovací adresa, telefonní číslo a pokyny jak se dostat na parkoviště.


Naše služby pro vaše bezpečné parkování:

  • Zabezpečené parkoviště
  • Ochranná opatření proti COVID-19
  • Vstup ovládaný závorou
  • Dobrá osvětlenost

Zaparkujte svůj vůz levně a s pocitem bezpečí na našem parkovišti P4 u letiště Allgäu v Memmingenu. Parkoviště je situováno pouhých 450 metrů od terminálové budovy a k němu se pohodlně dostanete pěšky během 5 minut. Transfer není potřebný. Areál je nepřetržitě monitorován, dobře osvětlen, oplocen a pravidelně kontrolován naší bezpečnostní službou.


Důležité upozornění:

Vezměte prosím na vědomí následující omezení rozměrů vozidel: maximální délka 6 m, šířka 2,3 m; výška vozidla není omezena.

Přijďte a užijte si bezstarostné parkování s přátelskou atmosférou a vynikajícími službami, které nabízíme.


Jak se dostat na parkoviště Allgaeu Airport P4 Budget


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště Memmingen :

Ať už přilétáte na letiště Memmingen , nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.

Jak se dostat na letiště Memmingem

Služby na letišti Memmingem

Jak se dostat na letiště Memmingem