Parkování na letišti Frankfurt Hahn – Airport Park Service Hahn

Airport Park Service Hahn nabízí cenově výhodné a bezpečné parkování u letiště Frankfurt Hahn. Parkoviště s ekonomická kyvadlovou dopravou na letiště Frankfurt Hanh.

Pro rezervaci stačí zadat místo odletu Frankfurt Hahn a následně vyplnit datum odletu a příletu. Po potvrzení tlačítka najít parkoviště se zobrazí všechny možnosti jednotlivých parkování s cenovou nabídkou za Vámi zvolený termín. Nyní už stačí jen kliknout na ikonu vybraného parkoviště.

Po dokončení rezervace obdržíte potvrzovací e-mail obsahující všechny potřebné informace, jako je parkovací adresa, telefonní číslo a pokyny jak se dostat na parkoviště.


Naše služby pro vaše bezpečné parkování:

  • Bezpečné parkování
  • Kyvadlová služba minibusu
  • Možnost ponechat si klíče u sebe
  • Přísná opatření proti šíření koronaviru
  • Bezplatná přeprava
  • Venkovní parkovací plochy
  • Spolehlivá přepravní služba

Ekonomická kyvadlová doprava

Žádáme vás, abyste své spolucestující spolu se zavazadly nejprve vysadili na autobusovém nádraží, které se nachází pouhých 200 metrů od check-in. Následně se vydejte na parkoviště, aby ste bezpečně zaparkoval svůj vůz. Na autobusové nádraží vás následně dopraví naše kyvadlová služba.

Stejný postup je aplikován i pro cestu zpět, přijedete si pro vozidlo a poté vyzvednete zavazadla a cestující na autobusovém nádraží.

Naše parkovací a přepravní služby jsou zde pro vás, abyste mohli cestovat bez starostí a s jistotou, že vaše bezpečnost je naší prioritou.


Jak se dostat na Airport Park Service Hahn


Získejte více tipů pro vaši cestu na letiště Frankfurt Hahn:

Ať už přilétáte na letiště Frankfurt Hahn, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.

Jak se dostat z letiště Frankfurt Hahn

Hotely v okolí letiště Frankfurt Hahn

Jak se dostat z letiště Frankfurt Hahn