VIP Terminal Vienna Airport – Exclusive VIP Services

Představte si cestování, které překračuje běžné hranice pohodlí a luxusu. Při návštěvě vídeňského letiště, nezávisle na tom, zda vaše cesta začíná, končí, či jste jen na přestupu, můžete zažít služby, které jsou obvykle vyhrazeny pouze pro státní hosty. Vídeňské letiště nabízí unikátní VIP & Business službu, která je dostupná pro všechny cestující, bez ohledu na to, kterou leteckou společnost si vyberete nebo jakou rezervační třídu preferujete. Ať už cestujete s Austrian Airlines, Eurowings, Lufthansou, Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Air France, KLM, nebo jednou z více než sedmdesáti dalších leteckých společností, můžete očekávat stejně výjimečné zacházení.

Tato služba je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí, flexibilitu, soukromí a úsporu času. Při příletu na letiště ve Vídni vás přivítá váš osobní průvodce, který se stane vaším společníkem po celou dobu pobytu na letišti. Tento průvodce se postará o veškeré odbavení a manipulaci se zavazadly, zatímco vy budete moci relaxovat ve svém soukromém salonku ve VIP terminálu. Ať už potřebujete odpočinout v klidu nebo se soustředit na práci bez rušení, VIP salonky nabízejí ideální prostředí.

Kromě toho, váš osobní průvodce vám bude k dispozici, aby pomohl s vstupními a výstupními formalitami a zajistil, že vaše cesta přes bezpečnostní kontroly proběhne rychle a bez zbytečného čekání. Prioritní bezpečnostní kontroly jsou dalším z mnoha výhod, které VIP & Business Service nabízí.

A co více, pokud cestujete s hosty, nebo pokud byste rádi někoho přivítali či vyprovodili přímo u letadla, je to možné. Díky exkluzivním VIP vozidlům, které vás a vaše hosty odvezou přímo k odlétajícímu nebo přilétajícímu letadlu, bude vaše cestovní zkušenost ještě výjimečnější.

Pro ty, kteří mají zájem využít VIP & Business Service na vídeňském letišti, je dobré vědět, že tato služba je dostupná denně od 6:00 do 22:30. Pro ty, kdo by potřebovali služby i mimo tyto běžné otevírací hodiny, není nic nemožné. Tým je připraven vyjít vstříc individuálním potřebám a zajistit, aby byla vaše zkušenost co nejpříjemnější.

Kdykoliv potřebujete, váš osobní zástupce je dostupný pro individuální poradenství na telefonním čísle +43-1-7007-23300 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese vip.vie@viennaairport.com. Jejich cílem je zajistit, aby vaše cestovní zkušenost na letišti ve Vídni byla co nejpohodlnější a nejbezstarostnější.

Vice informací najdete na stránkách viennaairport.com/en/vip