Parkování na letišti Vídeň – Parktiger Airport Parking 1

Parktiger Airport Parking 1 nabízí cenově výhodné a bezpečné parkování u letiště Vídeň. Parkoviště je přístupné nepřetržitě, otevřené každý den v týdnu, 24 hodin denně, a poskytuje pohodlné spojení příměstským vlakem do letištního terminálu ve Vídni, s přestupem trvajícím pouze 6 minut.

Pro rezervaci stačí zadat místo odletu Vídeň a následně vyplnit datum odletu a příletu. Po potvrzení tlačítka najít parkoviště se zobrazí všechny možnosti jednotlivých parkování s cenovou nabídkou za Vámi zvolený termín. Nyní už stačí jen kliknout na ikonu vybraného parkoviště.

Po dokončení rezervace obdržíte potvrzovací e-mail obsahující všechny potřebné informace, jako je parkovací adresa, telefonní číslo a pokyny jak se dostat na parkoviště.


Naše služby pro vaše bezpečné parkování

  •  Parkoviště je otevřeno 24/7
  •  Auto si zaparkujete sami a nemusíte nám předávat klíče
  •  Žádná výšková omezení
  •  Otevřeno po celý rok, 24 hodin denně

Kyvadlová doprava není k dispozici, avšak díky výhodné poloze parkoviště je možné se na letiště dostat rychle a bez problémů: cesta příměstským vlakem trvá jen 6 minut, cestou taxíkem pak 8 minut.


Transfer vlakem

Pro transfer vlakem jednoduše zaparkujte své vozidlo a následujte směrové tabule vedoucí na vlakové nádraží, což zabere přibližně 5 minut chůze.

Jízdenky jsou k dispozici na nádraží, kde je můžete zakoupit a zaplatit buď v hotovosti, nebo pomocí debetní či kreditní karty.

Vlaky do letiště vyjíždějí v pravidelných intervalech minimálně každých 30 minut, a to od 04:36 do 00:06. Cena jízdenky 2 EUR ( jednosměrně). Více informací na https://www.oebb.at/


Transfer taxíkem

Pokud dáváte přednost cestě taxíkem, v potvrzení vaší rezervace naleznete kontaktní údaje na naši partnerskou taxislužbu.

Taxikář na vás bude čekat přímo na parkovišti a za jízdu můžete zaplatit jak v hotovosti, tak kartou. Užijete si výhodu pevné ceny za přepravu.

Po návratu vás řidič přivítá v příletové hale letištního terminálu, kde bude držet ceduli s vaším jménem, a pohodlně vás dopraví zpět na parkoviště.


Jak se dostat na Parktiger Airport Parking 1


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště ve Vídni

Ať už přilétáte na letiště Vídeň, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.