Služby na letišti Bratislava

Letiště v Bratislavě nabízí řadu služeb, které usnadňují a zpříjemňují cestování jak pro občasné turisty, tak pro časté cestující:

Turistické informace

V příletové hale letiště naleznete turistické informace. Pokud máte nějaké dotazy, informační přepážka vám bude k dispozici u odletových bran.

Internet / Wi-Fi

Pro všechny cestující je na letišti dostupné bezplatné Wi-Fi připojení, které můžete využít 24 hodin denně, a tak si příjemně zkrátit čekání.

V případě, že potřebujete dobít svůj telefon nebo jiné elektronické zařízení, můžete využít zásuvky umístěné v blízkosti odletových bran.

Bankomaty a směnárny

Pro výběr hotovosti můžete využít bankomaty VUB, UniCredit nebo ČSOB, které se nacházejí na prvním poschodí. Směnárnu s výhodnými kurzy naleznete také v prvním poschodí.

Obchody

Odletová hala nabízí několik obchodů včetně duty-free obchodu Travel Retail Slovakia, kde si můžete zakoupit různé zboží:

  • Slovak gifts & goods
  • Travel Retail Slovakia TRS (Heinemann Duty Free)
  • Mediapress
  • Delia potraviny

Úschovna zavazadel

Letiště bohužel nenabízí službu úschovny zavazadel.

Pošta / Poštovní schránka

Na letišti není pobočka pošty, ale pro odeslání korespondence můžete využít poštovní schránky umístěné mimo letiště.

Kuřárna

Pro kuřáky je vyhrazena kuřácká zóna ve 3. poschodí.

Salonky

Business cestující mohou relaxovat v salonku Mastercard Caproni Lounge, který se nachází na druhém poschodí odletového terminálu.

Salonek je otevřen denně od 5:30 do 21:30 a umožňuje maximálně dvouhodinový pobyt. Nabízí široký výběr občerstvení, nápojů, novin a televizi. Pokud je dostatek místa, mohou si vstup do salonku za poplatek 30 EUR zakoupit i ostatní cestující.

Dětský koutek

Pro nejmenší cestující a jejich rodiče je na letišti připraven dětský koutek a místnosti pro matky s dětmi. Více informací o cestování s dětmi najdete v našem článku.

Jídlo a pití

Pro návštěvníky, kteří přijíždějí na letiště, ať už pro odlet, přílet nebo jen při přestupu, je k dispozici několik možností, kde se mohou najíst a osvěžit. Restaurace, kavárny a bary jsou rozmístěny po celém areálu letiště, poskytujíce cestujícím širokou škálu jídel a nápojů, od tradiční slovenské kuchyně až po mezinárodní pokrmy.

Delia Food Market – Nabízí různé produkty pro okamžitou konzumaci včetně čerstvého pečiva, dezertů, baget, sendvičů, čerstvých šťáv a kávy na cestu. K dispozici jsou také slovenské farmářské produkty a běžné potraviny. Otevřeno je denně podle uvedených časů.

eat&fly – Tato restaurace vám poskytne širokou nabídku snídaní, obědů a a la carte jídel, čerstvé šťávy, kávu, dorty a další občerstvení. Nachází se v odbavovací hale na přízemí.

Airport Snack – Pro menší hlad je zde k dispozici výběr čerstvých produktů, otevřeno je od 7:00 do 19:00, sedm dní v týdnu.

Jet Bar – Vychutnejte si tradiční nápoje, kávu, alkoholické i nealkoholické nápoje, sladkosti, točené pivo a zmrzlinu v odbavovací hale, otevřeno je od 7:00 do 19:00, sedm dní v týdnu.