Proč si pořídit Priority Pass

Uchopme příležitost a objevme místo, kde se podnikání snoubí s odpočinkem. Elegantní salónky nabízejí klidné a vzájemně propojené prostory, ideální jak pro odpočinek, tak pro práci. Před odletem si zde můžete pochutnat na občerstvení, vychutnat si nápoje a užít si další výhody, které vás osvěží a dodají energii.Aplikace Priority Pass

Aplikace Priority Pass se neustále rozrůstá o nové a inovativní funkce, které z ní dělají nepostradatelného společníka na každém kroku vaší cesty. Průchod terminálem je hračka díky našim letištním průvodcům šitým na míru a podrobným mapám, nechybí ani možnosti stravování na letišti, přístupy do lázní či další salónky.


Přístup do salonků

Přístup do salónků je závislý na aktuální dostupnosti, přičemž na vybraných místech nabízíme možnost předběžné rezervace za symbolický poplatek. Přihlaste se a zajistěte si své místo v salónku ještě dnes.


Výhody členství


Vaše členství v Priority Pass otevírá dveře k mnoha dalším výhodám, které přesahují rámec letištního prostředí. Prozkoumejte širokou škálu benefitů, které jsou součástí vašeho členství, a ujistěte se, že využijete vše, co Priority Pass nabízí.

Benefity:

  • Globální pokrytí salónků: S více než 1 500 letištními zážitky ve více než 600 městech a 145 zemích a s dalšími salónky, které se k nám připojují každý měsíc, jsme tady, abychom vám pomohli maximálně využít vaše členství.
  • Klid, služby, prostor, pohodlí: Uspořádejte se pohodlně, natáhněte nohy a vychutnejte si předletové občerstvení a nápoje, včetně bezplatných alkoholických nápojů ve většině salónků.
  • Zůstaňte ve spojení: Díky bezplatnému Wi-Fi ve většině našich salónků zůstanete v kontaktu s blízkými a kolegy. Před nástupem na palubu můžete také nabít všechna svá zařízení.
  • Mobilní aplikace plná možností: Stáhněte si aplikaci Priority Pass a získejte přístup k digitální členské kartě, mapám letišť a celé řadě digitálních funkcí, které obohatí váš zážitek z cestování.
  • Prémiový servis a podpora: Náš vícejazyčný tým odborných poradců je připraven vám pomoci využít vaše členství na maximum.
  • Prozkoumejte všechny výhody: Vaše výhody sahají daleko za hranice letiště. Od bezplatného členství ve fitness centrech po online bezcelní nákupy a půjčovny aut po celém světě – objevte vše, co vaše členství nabízí.

Připojte se k Priority Pass: Nechte se provést každou cestou s Priority Pass. Staňte se součástí a zažijte cestování na nové úrovni.


Členství v Priority Pass

Zvolte si členství Priority Pass, které nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám. Staňte se členem Priority Pass a získejte přístup k více než 1 500 letištním salonkům a unikátním cestovním zážitkům po celém světě.

Pořiďte si svůj Priority Pass


Priority Pass nabízí tři typy členství, přizpůsobené podle toho, jak často cestujete:

STANDARD:

Ideální pro příležitostné cestovatele.
Cena: 69 GBP / 89 EUR / 99 USD.
Poplatek za návštěvu salonku pro členy a jejich hosty: 24 GBP / 30 EUR / 35 USD.

STANDARD PLUS:

Vhodný pro pravidelné cestovatele.
Cena: 229 GBP / 289 EUR / 329 USD.
Obsahuje 10 bezplatných návštěv salonků pro členy, další návštěvy i návštěvy hostů za poplatek: 24 GBP / 30 EUR / 35 USD.

PRESTIŽ:

Určeno pro časté cestovatele.
Cena: 419 GBP / 459 EUR / 469 USD.
Neomezené zdarma návštěvy pro členy. Návštěvy hostů: 24 GBP / 30 EUR / 35 USD.

Vyberte si členství, které odpovídá vašemu způsobu cestování, a vychutnejte si výjimečný komfort během vašich cest.


Získejte více tipů pro vaše cesty

Aplikace Priority Pass