Parkování na letišti Vídeň – TOM Parking Vídeň

TOM Parking Vídeň nabízí cenově výhodné a bezpečné parkování u letiště Vídeň. Nabídka cenově výhodného a snadného parkování na letišti je pouze 9 minut cesty vlakovým spojením S-Bahnem na letiště.

Pro rezervaci stačí zadat místo odletu Vídeň a následně vyplnit datum odletu a příletu. Po potvrzení tlačítka najít parkoviště se zobrazí všechny možnosti jednotlivých parkování s cenovou nabídkou za Vámi zvolený termín. Nyní už stačí jen kliknout na ikonu vybraného parkoviště.

Po dokončení rezervace obdržíte potvrzovací e-mail obsahující všechny potřebné informace, jako je parkovací adresa, telefonní číslo a pokyny jak se dostat na parkoviště.


Naše služby pro vaše bezpečné parkování:

  •  Kamerový systém (CCTV)
  •  Noční ostraha
  •  24 hodin
  •  Oplocení
  •  Bezpečné
  •  Asfaltový povrch
  •  Necháváte si klíče
  •  Venkovní

Upozorňujeme, že transfer není zahrnut v ceně rezervace.

Ať už vyrážíte brzy ráno nebo se vracíte pozdě večer, vlak by měl být k dispozici. První spoj odjíždí již ve 4:30 ráno a poslední ve 01:00 po půlnoci, což pokrývá skoro celý den a nabízí možnosti pro cestující v různých časových intervalech. Aktuální a přesné informace najdete zde: ÖBB Timetable.

Pro ty, kteří hledají ještě více pohodlí, je možné objednat si taxi. Tato služba je sice dražší, s cenou okolo 25 EUR, ale zároveň nabízí nejvyšší stupeň pohodlí a osobního prostoru. Pokud se rozhodnete pro tuto možnost, můžete využít telefonní číslo +4317078888, kde vám rádi zprostředkují spojení s dostupným vozidlem.

Společnost TOM Parking si klade za cíl poskytovat spolehlivé a cenově přístupné parkovací možnosti pro cestující. Parkování je dostupné i pro větší vozidla, pokud se vejde do standardních rozměrů parkovacího místa. Naše parkovací místa jsou obvykle 2,60 m široká a 5,00 m dlouhá.


Jak se dostat na TOM Parking Vídeň :


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště ve Vídni

Ať už přilétáte na letiště Vídeň, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.