Parkování letiště Vídeň – Parktiger Airport Parking 2 – Přeprava vlakem

Parktiger Airport Parking 2 nabízí cenově výhodné a bezpečné parkování u letiště Vídeň. Parkoviště je dostupné nonstop, každý den v týdnu, a poskytuje výhodné přímé vlakové spojení do vídeňského letištního terminálu s časem přestupu pouze 6 minut.

Pro rezervaci stačí zadat místo odletu Vídeň a následně vyplnit datum odletu a příletu. Po potvrzení tlačítka najít parkoviště se zobrazí všechny možnosti jednotlivých parkování s cenovou nabídkou za Vámi zvolený termín. Nyní už stačí jen kliknout na ikonu vybraného parkoviště.

Po dokončení rezervace obdržíte potvrzovací e-mail obsahující všechny potřebné informace, jako je parkovací adresa, telefonní číslo a pokyny jak se dostat na parkoviště.


Naše služby pro vaše bezpečné parkování:

  • Parkoviště je otevřeno 24/7
  •  Auto si zaparkujete sami a nemusíte nám předávat klíče
  •  Žádná výšková omezení
  •  Otevřeno po celý rok, 24 hodin denně

Kyvadlová doprava není poskytována, avšak doprava na letiště je zajištěna pohodlně a rychle díky příměstskému vlaku, kterým se na letiště dostanete za 6 minut, nebo taxíkem, kterým cesta trvá 8 minut.


Transfer vlakem

Pro transfer vlakem jednoduše zaparkujte své vozidlo a následujte směrové ukazatele k vlakovému nádraží, jež je vzdáleno přibližně 5 minut chůze. Jízdenky lze zakoupit přímo na nádraží a platit můžete jak hotově, tak bankovním nebo kreditním kartou. Vlaky odjíždějí minimálně každých 30 minut v čase od 04:36 do 00:06.


Transfer taxíkem

Pro transfer taxíkem využijte telefonní číslo partnerské taxislužby uvedené v potvrzení vaší rezervace. Řidič na vás bude čekat přímo na parkovišti a umožní vám platbu jak hotově, tak bankovní nebo kreditní kartou za pevnou sazbu. Po vašem návratu vás řidič přivítá v příletové hale letiště s cedulkou s vaším jménem a pohodlně vás odveze zpět na parkoviště.


Jak se dostat na Parktiger Airport Parking 2


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště ve Vídni:

Ať už přilétáte na letiště Vídeň, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.