Parkoviště na letišti v Bratislavě PARK & FLY – M2 PARKING

Hledáte to nejlepší parkoviště u bratislavského letiště? Pak jste na správném místě! PARK & FLY – M2 PARKING je nejbližší a zároveň nejpohodlnější volbou pro váš automobil. 

Představte si venkovní parkování s bezplatnou přepravou na letiště i zpět. A co víc? Je to naprosto bezpečné! PARK & FLY – M2 PARKING je chráněno plotem, osvětleno, uzavřeno bránou a hlídané 24/7 profesionální bezpečnostní službou. Takže si můžete být jisti, že vaše auto bude v dobrých rukách.

Bohužel dětské autosedačky nenabízíme, ale máme pro vás další skvělé benefity. Parkoviště nabízí bezbariérové parkování a nepotřebujeme klíče od vašeho auta. Pokud byste měli po návratu problém s nastartováním vozu, náš milý personál vám ochotně pomůže.

V den odletu stačí dorazit přímo na parkoviště. Náš řidič vám pomůže přeložit zavazadla do minibusu a rychle (za pouhé 3 minuty) vás odveze přímo na letiště.

Až se vrátíte ze své cesty, stačí po vyzvednutí zavazadel zavolat na parkoviště a my vás zdarma odvezeme zpět k vašemu autu. Takže už nemusíte dál hledat – PARK & FLY – M2 PARKING je tou nejlepší volbou pro vaše auto u bratislavského letiště!

Areál parkoviště je oplocen, uzamčen, zajištěn SBS ochranou a je pojištěn. Naše parkoviště je určeno pro všechny, kdo cestují na dovolenou nebo služební cestu.


Služby parkoviště

  • Bezbariérové parkování
  • Startovací zdroj (kompresor)
  • Noční ostraha
  • Pojištěné parkoviště
  • 24 hodin
  • Kyvadlový minibus

Jakmile dokončíte rezervaci, zašleme vám potvrzení přímo do vaší emailové schránky. V tomto potvrzení najdete nejen adresu a telefonní číslo parkoviště, ale také další důležité detaily a pokyny k následování. Máme to krásně přehledně a srozumitelně sepsané, takže bude cesta za námi hračka!

A co teprve mapa na naší stránce – ta vám ukáže přesné umístění parkoviště! Mrkněte na mapu a už teď si můžete naplánovat svoji trasu.

Po dokončení rezervace vám bude zasláno potvrzení o rezervaci, které obsahuje nejen adresu a telefonní číslo parkoviště, ale i další užitečné informace a instrukce.

Rádi bychom vám sdělili jednu důležitou informaci ohledně parkování u nás. Máme omezení na velikost vozidla, které můžete u nás zaparkovat – maximálně 3,5 tuny. Takže pokud máte menší auto nebo dodávku, bude se vám u nás líbit!

A ještě jeden tip pro vás: Pokud si chcete rezervovat parkoviště na 1-3 dny a zároveň byste rádi využili přepravu na letiště a zpět, nezapomeňte si přidat i Přepravu za jednotný příplatek pouhých 10 eur. 

Takže neváhejte a využijte naší nabídky – těšíme se na vaši návštěvu!