Parkování na letišti Lipsko – Leipzig Airport Parking Meet and Greet

Leipzig Airport Parking Meet and Greet nabízí cenově výhodné a bezpečné parkování u letiště Leipzig. Parkoviště nabízí nepřetržitý servis, je otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to jen 5 minut jízdy od terminálu. S více než 300 venkovními stáními, která jsou zabezpečena kamerovým systémem, oplocením a dostatečným osvětlením. Auto od Vás převezmeme přímo při příjezdu na Letiště Leipzig/Halle.

Pro rezervaci stačí zadat místo odletu Lipsko a následně vyplnit datum odletu a příletu. Po potvrzení tlačítka najít parkoviště se zobrazí všechny možnosti jednotlivých parkování s cenovou nabídkou za Vámi zvolený termín. Nyní už stačí jen kliknout na ikonu vybraného parkoviště.

Po dokončení rezervace obdržíte potvrzovací e-mail obsahující všechny potřebné informace, jako je parkovací adresa, telefonní číslo a pokyny jak se dostat na parkoviště.


Naše služby pro vaše bezpečné parkování:

  • Nonstop provoz
  • Bezpečnostní opatření
  • Osvětlení
  • Povrch
  • Valet servis
  • Kontrola vozidla

Jak postupovat v den odletu

Na den odletu zamiřte rovnou k terminálu. Podrobné instrukce, jak se na parkoviště dostanete, obdržíte společně s potvrzením Vaší rezervace.

30 minut před plánovaným příjezdem prosím kontaktujte našeho zástupce.

Jak postupovat v den příletu

Po návratu sledujeme čas Vašeho příletu podle letového čísla a náš řidič na Vás bude čekat hned, jak vyjdete z příletové haly.


Jak se dostat Leipzig Airport Parking Meet and Greet


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště v Lipsku

Ať už přilétáte na letiště Lipsko, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.

Jak se dostat do Lipska na letiště

Jak dlouho trvá cesta na letiště v Lipsku

Co je Valet parking?