Kde se levně ubytovat ve Vídni?

Ubytovací zařízení pro mladé lidi dnes již nepředstavují výhradně doménu teenagerů a lidí ve věku dvaceti let. Vídeňské hostely disponují celkem přibližně 3 200 lůžky a nabízejí širokou škálu možností ubytování.

Od základních mládežnických ubytoven, kde je možné získat cenově dostupný nocleh od mládežnické ubytovny, až po rozsáhlé ubytovací komplexy s komfortním vybavením. Pro každého se zde najde vhodná možnost ubytování.


a&o Wien Hauptbahnhof

Cenově dostupné ubytování u nádraží nabízí moderně zařízené pokoje nejrůznějších kategorií. Obvyklý standard a&o slibuje našim hostům prostorné jednolůžkové, dvoulůžkové a praktické vícelůžkové pokoje se 4 nebo 6 lůžky.

Díky své ideální poloze, téměř vedle paláce Belvedere na hlavním vlakovém nádraží, je náš hotel ideální pro vzrušující dovolenou ve městě. Za pěkného počasí byste si měli vychutnat panorama Vídně z naší střešní terasy!


a&t Holiday Hostel

Ubytování se pyšní vynikající polohou, která umožňuje snadný a rychlý přístup k nejvýznamnějším historickým památkám v centru města, včetně katedrály sv. Štěpána, jež je od hostelu vzdálena pouhých 11 minut chůze. Nabízíme ubytování v nově postavené budově, která svým hostům poskytuje prostorné pokoje s kapacitou od 2 do 6 lůžek, zajišťující dostatek soukromí a pohodlí.

Pro snadnou dostupnost všech pater jsou k dispozici dva výtahy, což umožňuje rychlou a pohodlnou navigaci po objektu. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, které zahrnuje toaletu, sprchový kout a umyvadlo. Dále jsou k dispozici lampičky na čtení a uzamykatelné skříňky pro uložení osobních věcí.

Pro ty, kteří chtějí zajistit extra bezpečnost svých cenností, nabízíme možnost bezpečného uložení na recepci. Navíc má pro zvýšení pohodlí našich hostů vyhrazené celé patro pouze pro ženské hosty, což umožňuje ještě větší soukromí a bezpečí.


Hostel Ruthensteiner

První vídeňský hostel určený pro batůžkáře, otevřený v roce 1968, si od svého založení vysloužil řadu ocenění. Mezi nejnovější úspěchy patří zisk ceny Hoscar za nejlepší hostel v Rakousku v letech 2018 a 2019.

Tento hostel se vyznačuje svou jedinečností, neboť není součástí žádného velkého řetězce. Jeho provoz zajišťují přátelé, kteří do něj vkládají mnoho lásky a péče. Díky tomu je ideálním místem pro individuální cestovatele, skupiny přátel, dobrodružné páry, i rodiny hledající nezapomenutelný zážitek.


Do Step Inn Home

Hotel Do Step Inn Home představuje klidný útočiště v srdci rušné vídeňské metropole. Toto ubytování se pyšní nejen pohodlnými pokoji různých velikostí, ale hostům nabízí i vlastní bar, kde si mohou vychutnat kvalitní kávu, nápoje a lehké občerstvení.

Pro hosty jsou připraveny různé typy pokojů a doplňkových služeb. Nabídka zahrnuje příjemné soukromé pokoje pro dva až čtyři hosty, stejně jako prostorné 6-8 lůžkové noclehárny s vlastními sociálními zařízeními, které jsou ideální pro batůžkáře a skupiny hledající cenově dostupné ubytování.


HappyHostel

Tento hostel je ideální pro všechny mladé lidi i ty, co se cítí mladě, kteří se chystají do Vídně, ať už z pracovních důvodů nebo na soukromý výlet.

Nabízí možnost cenově dostupného a pohodlného ubytování, což umožňuje hostům plně se soustředit na svou práci nebo prozkoumávat kulturní památky a akce, které Vídeň nabízí.

Ubytování je otevřené jak individualistům, tak i párům, rodinám s dětmi nebo větším skupinám, všichni jsou zde srdečně vítáni.

Pokud vás nezaujalo žádné ubytování z našeho výběru:

Najděte si ubytování podle vašich preferencí


Parkování na letišti

Před odletem z letiště Vídeň si kromě ubytování nezapomeňte rezervovat i parkování.

Porovnání nejlevnějších parkovišť na letišti Vídeň


Jak se dostat na letiště Vídeň:


Získejte více tipů pro vaší cestu: