Kde se najíst na letišti Vídeň?

Objevte lahodnou rozmanitost gastronomických zážitků na letišti ve Vídni!

Pro vaše pohodlí jsme shromáždili informace a přesné umístění některých restaurací a kaváren.

Na letišti ve Vídni se můžete těšit nejen na širokou nabídku kulinářských pochoutek, ale také na pohodlí bezplatného a nepřetržitého připojení k naší letištní Wi-Fi síti. Tato služba je dostupná ve všech restauracích a kavárnách, abyste mohli být vždy online, ať už cestujete za prací nebo pro zábavu.

Využijte nabídku k maximálnímu pohodlí během vaší návštěvy na letišti ve Vídni a nechte se inspirovat rozmanitostí chutí, které zde na vás čekají.


Aïda

Terminal 1

Otevřeno:

Po – Ne 05:00 – 21:00

Kavárna a cukrárna Aïda je místem, kde můžete zažít kousek kultury Vídně, ať už máte chuť na kávu, něco sladkého nebo tradiční rakouské jídlo. Nabízí široký výběr pokrmů, od klasického jablečného štrúdlu po tradiční vídeňský vývar.


Aïda

Typicky rakouské jídlo sebou
G Brány
Otevřeno:
Po – So 05:00 – 19:30

Můžete si vzít s sebou různé občerstvení a nápoje: Nabízíme široký výběr kávy a jídla, jako jsou sendviče, rumové kuličky, tradiční rakouské pečivo nebo makronky.

Zabalte si kus vídeňské kavárenské atmosféry: Sachrův dort v krásné dřevěné krabičce je nejen skvělým suvenýrem, ale také perfektním dárkem z Vídně.


Anker

Typicky rakouská, jídlo sebou, vegetariánské i bezlepkové
Arrivals
Otevřeno:
Po – So 06:00 – 22:00

Pekárna Anker vyrábí lahodné zboží již více než 130 let. Pekaři proto přesně vědí, co je pro křupavé rohlíky, vločkové croissanty a lahodné koláče „Gugelhupf“ nejdůležitější: nejčerstvější a nejkvalitnější.

Pochutnejte si na plněných rohlících, bagelech nebo bagetách, ať už ve vegetariánské verzi, nebo s jemnými uzeninami, a také na oblíbených sladkých dobrotách pekárny, včetně ovocných borůvkových muffinů a šťavnatých čokoládových koblih.


Bieder & Maier

Typicky rakouská, veganská, vegetariánská
Terminál 3
Otevřeno:
Po – So 05:00 – 21:00

Bieder & Maier je kavárna, která vzdává hold době biedermeieru a přináší tradiční vídeňskou kávovou kulturu do dnešní doby, přičemž ji obohacuje o moderní trendy. Tato oblíbená značka kombinuje historické dědictví s aktuálními směry ve světě kávy, čímž oslovuje všechny, kdo mají rádi kofein.

Nabízí kávy s názvy Vienna, Master a Organic, které si můžete vychutnat přímo v kavárně Bieder & Maier, jež se nachází na Terminálu 3.


Bierbar-Oida!

Výhled na odbavovací plochu
F Brána
Otevřeno:
Po – So 05:00 – 21:00

V tomto baru máte na výběr z mnoha druhů čerstvě čepovaných piv. Mezi nabídkou najdete světlé pivo vídeňského typu, pšeničné pivo značky Paulaner, tmavé pivo Zwickl nebo tradiční Budweiser. Pro milovníky lehčích piv je tu také letní řemeslné pivo z rakouského pivovaru s výraznou chutí chmele.

K pití můžete zvolit také chutné jídlo, jako jsou klobásy, sendviče s vepřovou pečení a kmínem nebo čerstvé saláty.

Pokud vám přijde, že je na pivo příliš brzy, můžete si dopřát lehkou snídani s ovocným salátem nebo müsli, případně si vybrat něco dalšího z naší nabídky.


Big Daddy

Výhled na odbavovací plochu, jídlo s sebou, rychlé občerstvení
C Brány
Otevřeno:
Po – So 10:00 – 19:00

Pokud máte chuť na teplé hranolky nebo šťavnaté hamburgery, Big Daddy je skvělá volba. V tomto rychlém občerstvení najdete kromě tradičních hovězích burgerů s šťavnatým masem, domácí slaninou a čerstvou zeleninou také klasické porce hranolek.

Nabízí se zde i vegetariánské možnosti, jako jsou ostré falafely s tahini omáčkou. Pokud byste raději něco jiného než hamburger, můžete si vybrat pizzu nebo zdravé saláty s superpotravinami, například kubánský salát s quinoou. A to vše si můžete vychutnat v příjemně chladném prostředí.


Billa

Typicky rakouská, jídlo s sebou, veganská, vegetariánská
Terminál 1
Otevřeno:
Po – So 05:30 – 20:00

Chcete si na cestu vzít něco k jídlu nebo pití, jako je sendvič, chipsy, dort, čokoládu nebo něco k osvěžení? Můžete si nakoupit potřeby pro cestu v supermarketu Billa na vídeňském letišti.

Najdete tam různé druhy jídla – od sendvičů s uzeninou nebo sýrem, přes čerstvé ovoce, které vám dodá vitamíny, až po žvýkačky pro svěží dech nebo müsli tyčinky pro rychlé občerstvení.

Ujistěte se, že vy a vaše rodina máte vše, co potřebujete k pohodlné cestě. Ať už se vracíte z dlouhé dovolené, nebo jste jen vyprovodili přátele a rodinu na letišti, neváhejte a nakupte si, co potřebujete.


Brezel Meister

Terminál 3
Otevřeno:
Po – So 05:00 – 21:00

Máte chuť na něco křupavého, jako jsou preclíky s bohatou chutí? Doporučujeme navštívit Brezel Meister, kde si můžete vychutnat preclíky naplněné šunkou nebo sýrem. Nabízí se také slané varianty, preclíky posypané slunečnicovými semínky nebo s křupavou sýrovou kůrkou.

Pro milovníky bavorské kuchyně je zde možnost ochutnat bílou klobásu servírovanou se sladkou hořčicí – ideální kombinace, ke které se skvěle hodí pivo.

V Brezel Meister podávají kvalitní rakouská řemeslná piva, jak točená, tak i lahvová. Jídelní nabídku můžete zakončit originálním vídeňským jablečným závinem a vynikající kávou „Melange“, což představuje dokonalé zakončení vašeho gastronomického zážitku.


Brezelkönig

Typicky rakouská, jídlo s sebou, vegetariánská
F Brána
Otevřeno:
Po – So 05:00 – 21:00

na letišti ve Vídni určitě nezapomeňte ochutnat speciality z Brezelkönig. Tento stánek je známý svými čerstvými a křupavými preclíky, které patří mezi nejlepší. Preclíky si můžete vychutnat v tradiční verzi s máslem a pažitkou, nebo si vybrat variantu s bohatou náplní šunky či salámu.

Pokud máte rádi semínka, preclíky posypané slunečnicovými nebo dýňovými semínky jsou pro vás. Pro milovníky sladkého jsou k dispozici preclíky se skořicí a cukrem.

Pokud máte chuť na něco teplého, vyzkoušejte preclíkový hotdog, který je opravdovou specialitou. Ať už si vyberete jakoukoli variantu, doporučujeme si ji vychutnat s šálkem horké kávy nebo osvěžujícím nápojem.


Burger King

Jídlo s sebou, rychlé občerstvení
Terminál 1
Otevřeno:
Po – So 09:30 – 18:00

V Burger Kingu je vše o chuti, takže Double Whopper, Cheeseburger, Kuřecí wrap, King Fries, Salát Delight, Cibulové kroužky a další jídla jsou vždy čerstvě připravená a podávaná teplá.

Burger King klade velký důraz na kvalitu: zelenina je vždy čerstvá a křupavá, housky na hamburgery nejsou mražené, ale čerstvé, a do hamburgerů používají jen čisté hovězí maso ze 100% z Rakouska. Pro ten nejlepší chuťový zážitek je maso v Burger Kingu grilováno na otevřeném ohni.


Café Admiral

Příjezd
Právě otevřeno
Po – So 06:00 – 00:00

Podporujte své oblíbené sportovní týmy v Café Admiral, které je ideálním místem pro sledování různých sportovních událostí naživo. Zde můžete zhlédnout vše od hokeje, basketbalu, Formule 1, motocyklových závodů, amerického fotbalu, až po box a další sporty.

Kromě sledování sportu zde máte možnost vsadit si a možná i vyhrát nějaké peníze navíc. Pokud budete chtít strávit čas zábavně během čekání, můžete využít hrací automaty. V Café Admiral najdete nejmodernější herní automaty od Novomatic, které vám poskytnou autentický zážitek z kasina. Vedle sportovního sledování a hraní her si zde můžete dopřát i občerstvení, malé snacky a výběrovou kávu.


Tento výpis není zdaleka vše co vás na na letišti ve Vídni čeká. Zkrátka a dobře, na letišti ve Vídni je gastronomický zážitek koncipován tak, aby vyhovoval široké paletě chutí a preferencí.

Ať už jste na krátké přestávce mezi lety nebo letiště navštěvujete jako cíl vaší cesty, jistě zde najdete něco, co vás potěší a obohatí vaši návštěvu o jedinečný kulinářský zážitek.

Pro kompletní výčet možnosti občerstvení si přečtěte náš článek:

Služby na letišti Vídeň


Parkování na letišti

Pro lepší a klidnější gastronomický zážitek si nezapomeňte rezervovat parkování. Díky tomu budete mít možnost si déle užívat gastronomické zážitky..

Porovnání nejlevnějších parkovišť na letišti Vídeň


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště ve Vídni

Ať už přilétáte na letiště Vídeň, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.