Kde nakoupit ve veřejné části letiště Václava Havla

Abyste mohli efektivněji využít váš čas na Letišti Praha, sestavili jsme pro vás přehled obchodů, které zde můžete navštívit. Tento seznam vám pomůže rychleji se orientovat v nabídce a usnadní vám plánování nákupů během vašeho pobytu na letišti.


Rohlík Point

Otevírací doba

  • Po – Pá: Non-Stop
  • So – Ne: Non-Stop

Kupte si potraviny a další produkty předem, před návratem z cesty, abyste po příletu ušetřili čas. Vaše objednávka vás bude čekat v parkovacím domě PC COMFORT, odkud si ji můžete jednoduše vyzvednout a odnést k autu.


Relay

Otevírací doba

  • Po – Pá: od 7:00 do 21:00
  • So – Ne: od 7:00 do 21:00

Relay je obchod, kde najdete široký výběr tiskovin, tabáku, občerstvení, nápojů, suvenýrů, dárků, hraček a cestovních doplňků. Pro pohodlné cestování je Relay spolehlivou volbou.


Billa

Otevírací doba

  • Po – Pá: od 6:00 do 21:00
  • So – Ne: od 7:00 do 21:00

BILLA ČR je na českém trhu od roku 1991. V průměru mají obchody rozlohu 900 m², kde si zákazníci mohou vybrat z velké nabídky čerstvých ovoce a zeleniny, českého masa, chlazených jídel, lahůdek, bio potravin, kosmetiky a potřeb pro zvířata. Každý den je k dostání také čerstvé pečivo.


Mapa letiště Václava Havla


Rezervace parkování pro váš pohodový odlet

Chcete najít nejlevnější cenu za parkování na letišti Václava Havla?

Porovnání nejlevnějších parkovišť na letišti Václava Havla

Rezervace parkovacího místa online je velmi jednoduchá. Stačí navštívit oficiální webové stránky letiště Václava Havla nebo stránky poskytovatelů jednotlivých parkovacích služeb. Vyberte si datum a čas odletu i příletu, typ parkování, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a poté vyplňte potřebné údaje. Po dokončení rezervace obdržíte potvrzení emailem, které bude obsahovat všechny důležité informace, včetně místa parkování a pokynů pro příjezd.

Plánování cesty může být stresující, ale s možností předem si rezervovat parkovací místo se můžete na svou cestu z letiště Václava Havla těšit s klidnější myslí, že vaše auto bude bezpečně zaparkováno a vy se můžete plně soustředit na své cestovní plány.


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště Václava Havla