Jak se dostat na letiště Franfurkt Hahn

Frankfurt Hahn se může stát výhodným odletovým místem pro cestovatele z České republiky, neboť je relativně blízko. Zvažujete-li pozemní dopravu do Frankfurtu, zde jsou vaše možnosti.


Automobilem

Pro ty, kdo upřednostňují pohodlí vlastního vozu, je z Prahy nejefektivnější trasou dálnice D5 směrem na Rozvadov, odkud pokračujete na německé dálnici A6. Po ní pojedete až k rozcestí Kreuz Altdorf, kde přejedete na dálnici A3 vedoucí přímo k frankfurtskému letišti.

  • Vzdálenost: 513 km
  • Na německých dálnicích se aktuálně mýtné neplatí

Rezervace parkování na frankfurtském letišti


Mapa cesty na letiště Frankfurt Hahn:


Autobusem

Z Frankfurtu nad Mohanem a dalších okolních měst jezdí na letiště autobusy společnosti Flibco. Jízdenky od 5 EUR lze zakoupit předem na stránkách Flibco.

Jednosměrná doprava z frankfurtského hlavního nádraží na letiště Hahn

Autobusová zastávka se nachází na parkovišti autobusů na ulici Stuttgarter Straße u „Parkhaus Am Hauptbahnhof“. Autobus se nachází na letištním autobusovém nádraží na parkovišti „P36 – Terminál 1. Vlakové nádraží se nachází mezi letištními terminály 1 a 2, které jsou přímo u stanice P36, kde jsou umístěny všechny mezinárodní autobusy.

Jednosměrná linka z letiště Frankfurt nad Mohanem P36 na letiště Hahn

Letiště Frankfurt nad Mohanem P36. Autobusová zastávka je umístěna na autobusovém nádraží letiště na parkovišti „P36 – Terminál 1, mezi letištními terminály 1 a 2. Autobus zastavuje přímo na stanici P36, kde jsou umístěny všechny mezinárodní autobusy.

Do Frankfurtu nad Mohanem se z Prahy dostanete autobusy Flixbus nebo RegioJet za ceny kolem 1 100 Kč. Cesta autobusem trvá přibližně 10 hodin.

Najděte si vlastní spoj


Vlakem


Vlakové spojení z Prahy do stanice Frankfurt(M) Flughafen Fernbf je dostupné již od 540 Kč jednosměrně. Tato trasa obnáší dva přestupy – v Chebu a v Norimberku, s celkovou dobou cesty kolem 7,5 hodiny.

Najděte si vlastní spoj


Získejte více tipů pro vaší cestu:

Kam se létá z letiště Frankfurt Hahn

Jak se dostat z letiště Frankfurt Hahn

Služby na letišti Frankfurt Hahn