Hotely v okolí letiště Vídeň

Hledáte ubytování poblíž vídeňského letiště? Zajímá vás, kde se můžete v této oblasti ubytovat za nejvýhodnější cenu?


Ubytování v blízkosti letiště


Na samotném letišti se nachází pouze dva hotely.

  • MOXY Vienna Airport – je levnější variantou, nabízí stylové a klimatizované pokoje, nonstop bar The Now s nabídkou občerstvení a nápojů a bezplatné Wi-Fi.
  • NH Vienna Airport Conference – nachází přímo naproti příletové hale na mezinárodním letišti ve Vídni, takže je ideální volbou v případě, že přilétáte pozdě večer nebo naopak odlétáte brzo ráno. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Oba hotely jsou od terminálu dostupné pěšky během 3 minut.


Ekonomická možnost ubytování

  • LifeHotel Vienna Airport – tento hotel se nachází ve vesnici Fischamend, odkud ve večerních hodinách můžete využít spojení S-Bahnem S7. Hotel rovněž poskytuje 24hodinovou kyvadlovou dopravu na letiště za poplatek.

Ubytování v centru Vídně


Pokud preferujete ubytování v centru města s dobrým spojením na letiště, můžete zvážit následující hotely:

V blízkosti stanice Wien-Mitte
Odtud jezdí přímo na letiště S-Bahn linka S7.

  • Hotel Pension Stadtpark 3* – Hotel Pension Stadtpark se nachází na nákupní ulici Hauptstraße Landstraßer, pouhé 2 minuty chůze od vlakového nádraží a stanice metra Landstraße/Wien-Mitte a 5 minut chůze od městského parku. Wi-Fi je zde k dispozici zdarma.
  • Hilton Vienna Park 5* – Hilton Vienna Park se nachází v centru Vídně, hned vedle městského parku a naproti stanici metra Wien-Mitte/Landstraße a vlakovému nádraží City Airport Train (CAT), kterým se za 16 minut dostanete na vídeňské letiště. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi a ve vstupní hale je k dispozici bezplatný internetový terminál s počítači PC i Apple a tiskárnou.

V blízkosti hlavního nádraží


Na Wien-Hauptbahnhof jezdí jak dálkové vlaky, tak noční autobusy.

  • Motel One Wien-Hbf 3* -Motel One Wien-Hauptbahnhof nově otevřel v květnu 2015. Nachází se hned u hlavního vlakového nádraží ve Vídni. Nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci.

Tento přehled by vám měl usnadnit výběr ubytování v závislosti na vašich preferencích a potřebách.

Najděte si ubytování podle vašich preferencí