Hotely v okolí letiště Drážďany

Pokud se chystáte na cestu a potřebujete vhodné ubytování v blízkosti letiště, nebo hledáte pohodlné místo k pobytu po příletu, je zde několik možností, které byste měli zvážit. Ať už preferujete zůstat nedaleko letiště nebo si přejete prozkoumat historické město Drážďany, máme pro vás několik doporučení, která by vám mohla pomoci při výběru.


Hotely v blízkosti terminálu:

Přímo na letišti Drážďany nenajdete žádný klasický hotel. Nejblíž se nachází asi 700 metrů vzdálený penzion:

  • Pension Schmiedeschänke – Vlastní koupelna je vybavená sprchou a fénem. Všechny pokoje v ubytování Pension Schmiedeschänke jsou vybavené psacím stolem a TV. Pension nenabízí vlastní přepravu k terminálu, dojít na letiště však můžete během 10 minut pěšky po chodníku.

Hotely v centru:

Ideální hotely v okolí hlavního nádraží nebo nádraží Neustadt, odkud jezdí vlak na letiště.

  • InterCity Hotel Dresden **** – Tento hotel se nachází v Drážďanech naproti hlavnímu nádraží. Nabízí ubytování v odhlučněných pokojích s TV s plochou obrazovkou, tradiční saskou kuchyni a bezplatné Wi-Fi připojení.
  • Hotel Bayresicher Hof **** – Tento historický hotel se nachází přímo v módní mnichovské nákupní čtvrti a nabízí 5 gurmánských restaurací, 6 barů a exkluzivní wellness centrum se střešním bazénem.

Získejte více tipů pro vaší cestu:

Kam se létá z letiště Drážďany

Jak se dostat na letiště Drážďany

Kam se létá z letiště Drážďany