Parkování letiště Drážďany – Easy Park and Fly bez přestupu Dráždany

Easy Park and Fly bez přestupu Drážďany nabízí cenově výhodné a bezpečné parkování u letiště Drážďany. Představuje bezpečnou a dobře osvětlenou možnost parkování přímo u letiště v uzavřeném a oploceném areálu. Parkoviště je snadno dostupné z dálnice A4 (výjezd 81a Hellerau) a je ideálně situováno pro cestující z Lipska a Chemnitz.

Pro rezervaci stačí zadat místo odletu Drážďany a následně vyplnit datum odletu a příletu. Po potvrzení tlačítka najít parkoviště se zobrazí všechny možnosti jednotlivých parkování s cenovou nabídkou za vámi zvolený termín. Nyní už stačí jen kliknout na ikonu vybraného parkoviště.

Po dokončení rezervace obdržíte potvrzovací e-mail obsahující všechny potřebné informace, jako je parkovací adresa, telefonní číslo a pokyny jak se dostat na parkoviště.


Naše služby pro vaše bezpečné parkování:

  • Nepřetržitý provoz
  • Klíče si ponecháváte
  • Bezpečnost
  • Osvětlení
  • Hygienické zařízení
  • Kvalitní povrch
  • Bez transferu

Jak to funguje?

Jedná se o levnou alternativu parkování na letišti bez nutnosti transferu na letiště a zpět. V den odletu jednoduše přijedete na parkoviště a zaparkujete.

Odtud si můžete buď vzít taxi, které vás bude stát zhruba 12-12.5 EUR za cestu na letiště (telefonní číslo na doporučeného poskytovatele taxislužby vám bude poskytnuto v potvrzení rezervace), nebo můžete využít místní dopravu, která vyjíždí jen 80 m od parkoviště. Tramvajová linka 8 nebo autobusové linky 70 a 72 (20 min).

V den návratu se jednoduše dopravte taxíkem z letiště zpět na parkoviště nebo využijte místní dopravu.Jak se dostat na parkoviště Easy Park and Fly bez přestupu Dráždany:


Získejte více tipů pro vaší cestu na letiště v Drážďanech

Ať už přilétáte na letiště Drážďany, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení.

Kam se létá z letiště Drážďany

Služby na letišti Drážďany

Jak se dostat na letiště Drážďany